silky 0.5.1 - en to hu translation catalogue (322 entries)

en: %s (%s@%s) changed mode on channel '%s' to %s
hu: '%s (%s@%s)' a következő módot állította be '%s' csatornán: '%s'

en: %s (%s@%s) changed topic for channel %s to '%s'
hu: '%s (%s@%s)' topic-ot váltott '%s' csatornán a következőre: '%s'

en: %s (%s@%s) has joined %s
hu: '%s (%s@%s)' belépett '%s' csatornára

en: %s (%s@%s) has signed off (%s)
hu: '%s (%s@%s)' kilépett (%s)

en: %s (%s@%s) invites you to channel %s.
hu: %s (%s@%s) meghív téged a '%s' csatornára.

en: %s (%s@%s) left %s
hu: %s (%s@%s) távozott %s csatornáról

en: %s changed mode for '%s' on '%s' to %s
hu: '%1$s' '%4$s' módot állított be '%2$s' részére '%3$s' csatornán.

en: %s changed mode on channel '%s' to %s
hu: '%s' a következő módot állította be '%s' csatornán: '%s'

en: %s kicked %s from from channel '%s' with reason '%s'.
hu: '%s' kirúgta '%s' felhasználót '%s' csatornáról '%s' indokkal.

en: %s kicked me from channel '%s' with reason '%s'.
hu: '%s' kirúgott '%s' csatornáról '%s' indokkal.

en: %s sent a message of unknown type '%s'
hu: %s küldött '%s' ismeretlen típusú üzenetet

en: '%s' is now known as '%s'.
hu: '%s' mostantól '%s'.

en: <b>Change the nickname
    </b>
    Please enter the new nickname:
hu: <b>Nick-név csere
    </b>
    Kérlek add meg az új nick-nevet:

en: <b>Connect to a server
    </b>
    Select or type the server to connect:
hu: <b>Csatlakozás egy szerverhez
    </b>
    Válaszd ki vagy gépeld be a szervert, ahova csatlakozni szeretnél:

en: <b>Cryptographic key generation</b>
    
    The key generation may take long time, depending
    on the speed of your computer.
hu: <b>Kulcs készítése rejtjelezéshez</b>
    
    A kulcs készítése hosszú időt vehet igénybe, a
    számítógép sebességétől függően.

en: <b>Did you know that..</b>
hu: <b>Tudta, hogy..</b>

en: <b>Join a channel
    </b>
    Select or type the channel to join:
hu: <b>Belépés egy csatornára
    </b>
    Kérlek válassz csatornát, ahova be szeretnél lépni:

en: <b>Manual key parameters
    </b>
    Please fill in your information, and a passphrase
    to protect the key.
hu: <b>Kézi kulcsbeállítások
    </b>
    Kérlek töltsd ki az adataidat, majd add meg a jelszavad
    a kulcs védelméhez.

en: <b>Preferences</b>
hu: <b>Beállítások</b>

en: <b>Received a public key. Would you like to accept this key?
    </b>
hu: <b>Nyilvános kulcs érkezett. Elfogadod?
    </b>

en: <b>This is the first time you run Silky. 
    We need to generate cryptographic 
    keys for you.
    </b>
    If you want to modify the key parameters, 
    select manual mode.
hu: <b>Ez az első alkalom, hogy fut a Silky. 
    El kell készítenünk a kulcsaidat ami a rejtjelezéshez szükséges.
    </b>
    Ha szeretnéd megvátoztatni a kulcs jellemzőit, 
    válaszd a kézi módot.

en: <b>This key is protected with a
    passphrase.
    </b>
    Please enter the passphrase to use
    the key:
hu: <b>Ezt a kulcsot jelszó védi
    </b>
    Kérlek add meg a jelszót, hogy a kulcsot használni lehessen:

en: Accept new key?
hu: Új kulcsot elfogadod?

en: Action:
hu: Akció:

en: Add Buddy
hu: Ismerős hozzáadása

en: Add key
hu: Kulcs hozzáadása

en: Add new server to the list
hu: Új szerver hozzáadása a listához

en: Add selected channel to the list
hu: Kiválasztott csatorna hozzáadása a listához

en: Add selected person to the list
hu: Kiválasztott személy hozzáadása a listához

en: Add server
hu: Szerver hozzáadása

en: Add this channel
hu: Csatorna hozzáadása

en: Add this person
hu: Személy hozzáadása

en: Add this server
hu: Szerver hozzáadása

en: Another happy Silky user
hu: Egy másik boldog Silky felhasználó

en: Apply the changes
hu: Változtatások érvényesítése

en: Automatic key parameters
hu: Automatikus kulcs jelemzők

en: Await paging
hu: Várakozás kiértesítésre

en: Away
hu: Távol

en: Background:
hu: Háttér:

en: Banned users
hu: Kitiltott felhasználók

en: Be hyper active
hu: Hiperaktivitás be

en: Block invites
hu: Meghívások blokkolása

en: Block private messages
hu: Személyes üzenetek blokkolása

en: Buddy List
hu: Ismerősök listája

en: Busy
hu: Foglalt

en: CLEAR, Clears the current text window
hu: CLEAR, Törli az aktuális szövegablakot.

en: Can not change nickname: Empty nickname not allowed.
hu: Nem lehet nick-et cserélni: üres nick nem megengedett.

en: Can not change nickname: That is your current nickname already.
hu: Nem lehet nick-et cserélni: Ez a jelenlegi nick-ed.

en: Can not change nickname: You are not yet connected to server.
hu: Nem lehet nick-et cserélni: nem kapcsolódtál még szerverhez.

en: Can not connect to the server.
hu: Nem lehet kapcsolódni a szerverhez.

en: Can not join the channel.
hu: Nem lehet belépni a csatornára.

en: Can not join. You are banned from the channel.
hu: Nem lehet belépni. Ki vagy tiltva a csatornáról.

en: Can not send a message to the console window.
hu: Nem lehet üzenetet küldeni a konzol ablakba.

en: Can not send message at this time.
hu: Most nem lehet üzenetet küldeni.

en: Can not send the file because it is too big.
hu: Nem lehet elküldeni a fájlt, mert az túl nagy.

en: Can not send the message to the console window.
hu: Nem lehet üzenetet küldeni a konzol ablakba!

en: Can not send the message. You are not connected to a server.
hu: Nem lehet üzenetet küldeni. Nem kapcsolódtál szerverhez.

en: Change _nickname
hu: _Nick cseréje

en: Change nickname
hu: _Nick cseréje

en: Change passphrase
hu: Jelszóváltoztatás

en: Change the nickname
hu: Nick-név cseréje

en: Change the topic
hu: Topic váltás

en: Changes your current nickname
hu: Megváltoztatja a nick-neved

en: Changes your personal modes
hu: Személyes módjaid változtatása

en: Channel keys
hu: Csatorna kulcsok

en: Channel list ends.
hu: Csatorna lista vége.

en: Channel list starts:
hu: A csatorna lista kezdődik:

en: Channel modes
hu: Csatorna módok

en: Channels
hu: Csatornák

en: Check the box to enable tips on startup
hu: Jelöld be, hogy induláskor legyenek tippek

en: Clear
hu: Törlés

en: Close the query
hu: Párbeszéd bezárása

en: Colors
hu: Színek

en: Command %s failed: %s
hu: %s parancs hibás: %s

en: Command failed
hu: Parancs hiba

en: Command history depth:
hu: Parancselőzmény mélysége:

en: Commands Available
hu: Érvényes parancsok

en: Confirm
    passphrase:
hu: Jelszó
    mégegyszer:

en: Connect on start
hu: CsatlakozĂÂĂÂs indulĂÂĂÂskor

en: Connect to a server
hu: Csatlakozás egy szerverhez

en: Connect to server
hu: Csatlakozás szerverhez

en: Connected to %s, please wait...
hu: Csatlakozás '%s' szerverhez, egy kis türelmet kérek...

en: Connecting to server '%s'...
hu: Kapcsolódás '%s' szerverhez...

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Connection to server timed out
hu: Szerverhez való csatlakozás időtúllépés

en: Connects to a new server
hu: Csatlakozás egy új szerverhez

en: Copy
hu: Másolás

en: Could not decode received public key.
hu: Nem sikerült kódolni az érkezett nyilvános kulcsot.

en: Could not encode received public key.
hu: Nem sikerült kódolni az érkezett nyilvános kulcsot.

en: Cut
hu: Kivág

en: DISCONNECT, Disconnects from server
hu: DISCONNECT, lekapcsolódás szerverről

en: Deop
hu: Op ki

en: Detach session
hu: Ideiglenes lekapcsolódás

en: Details...
hu: Részletek...

en: Disconnect from server
hu: Lekapcsolódás szerverről

en: Disconnected from %s. (%s)
hu: Lekapcsolódva: %s. (%s)

en: Disconnecting...
hu: Lekapcsolódás...

en: Don't save the settings
hu: Ne mentse a beállításokat

en: Edit list
hu: Listaszerkesztés

en: Edit preferences
hu: Beállítások módosítása

en: Edit your preferences
hu: Beállításaid szerkesztése

en: Email address:
hu: E-mail cím:

en: Enter the passphrase for your keys
hu: Add meg a jelszót a kulcsaidhoz!

en: Enter your email address. The address is shown to others. You may leave this field empty.
hu: Add meg az e-mail címed. A címet mások is fogják látni. Ezt a mezőt üresen hagyhatod.

en: Enter your name. This is shown to others. You may leave this field empty.
hu: Add meg a neved. Ez mások is fogják látni. Ezt a mezőt üresen hagyhatod.

en: Favourite channels
hu: Kedvenc csatornák

en: Favourite people
hu: Ismerősök

en: Favourite servers
hu: Kedvenc szerverek

en: Fingerprint
hu: Ujjlenyomat

en: Fingerprint and babbleprint for the key are:
hu: A kulcs ujjlenyomata és blablakódja (babbleprint):

en: First run
hu: Első Indítás

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: GETKEY <user> Requests for public key of the user.
hu: GETKEY <felhasználó> lekéri a felhasználó nyilvános kulcsát.

en: Generating SILC keys...
hu: SILC kulcsok készítése...

en: Hide yourself from people not on same channel than you
hu: Elrejtőzés más emberek elöl, akik nincsenek azon a csatornán, ahol Te.

en: Highlight own nickname
hu: Saját nick kiemelése

en: Highlighting
hu: Kiemelés

en: Hostname
hu: Gépnév

en: Hostname:
hu: Gépnév:

en: Hyper active
hu: Hiperaktív

en: I have left channel '%s'.
hu: '%s' csatornát elhagytam.

en: If set then only private message secured with private message keys are delivered
hu: Ha be van állítva, akkor csak a személyes üzenetek lesznek rejtjelezve a titkos kulccsal (private key).

en: Illegal nickname.
hu: Hibás nick-név.

en: Indisposed
hu: Gyengélkedik

en: Input box text:
hu: Beviteli szövegdoboz:

en: Invalid key.
hu: Érvénytelen kulcs.

en: Invalid server address.
hu: Hibás szerver cím.

en: Invite
hu: Meghívásos

en: JOIN <channel>, joins the channel
hu: JOIN <csatorna>, belépés a csatornára

en: Join a channel
hu: Belépés csatornára

en: Join channel
hu: Belépés csatornára

en: Joined channel '%s'.
hu: Beléptem '%s' csatornára.

en: Joins a new channel
hu: Belépés egy új csatornára

en: Key generation
hu: Kulcs készítése

en: Key length
hu: Kulcs hossza

en: Key management
hu: Kulcskezelés

en: Key saved.
hu: Kulcs elmentve.

en: Kick
hu: Kirúg

en: Known servers
hu: Ismert szerverek

en: LIST, Lists the channels on the server.
hu: LIST, Listázza a csatornákat a szerveren.

en: Leave the channel
hu: Csatorna elhagyása

en: Leaving channel '%s'.
hu: '%s' csatorna elhagyása

en: Length of the key
hu: A kulcs hossza

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in 3rd person, like /me jumps)
hu: ME <akció>, akció elküldése az aktuális csatornára (az akciók mindig harmadik személyben vannak, pl. /me ugrik)

en: MSG <nickname> <message>, sends a private message to nickname
hu: MSG: <nick> <üzenet>, személyes üzenet küldése az adott nick-ű felhasználónak

en: Manual key parameters
hu: Kézi kulcs jellemzők

en: Message settings:
hu: Üzenet beállítások:

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Mode of '%s' is '%s'.
hu: '%s' csatorna módja: '%s'.

en: Mode on '%s' is now '%s'
hu: '%s' csatorna módja: '%s'.

en: Modes
hu: Módok

en: Mute
hu: Hang ki

en: Mute opers
hu: Operátorok némítása

en: Mute users
hu: Felhasználók némítása

en: My action:
hu: Akcióm:

en: My nickname:
hu: Nick nevem:

en: My text:
hu: Szövegem:

en: NICK <nickname>, sets your nick
hu: NICK <nick-név>, nick beállítása

en: New passphrase:
hu: Új jelszó:

en: New query
hu: Új párbeszéd

en: Nickname
hu: Nick-név

en: Nickname can not be empty.
hu: A nick-név nem lehet üres.

en: Nickname:
hu: Nick-név:

en: No help available for that command.
hu: Nincs súgó ehhez a parancshoz.

en: No such command.
hu: Nincs ilyen parancs.

en: No such user.
hu: Nincs ilyen felhasználó.

en: No users found.
hu: Nem találtam felhasználót.

en: Non-unicode string received. Cannot display.
hu: Nem unicode szöveg érkezett. Nem megjeleníthető.

en: Old passphrase:
hu: Régi jelszó:

en: Online help
hu: Online Súgó

en: Op
hu: Op be

en: Open query
hu: Párbeszédablak nyitása

en: Other settings:
hu: Egyéb beállítások:

en: PART [<channel>], leaves the channel, by default the current one
hu: PART [<csatorna>], csatorna elhagyása, alapértelezetten az aktuálisat

en: Passphrase
hu: Jelszó

en: Passphrase:
hu: Jelszó:

en: Passphrases don't match! Try again.
hu: Jelszavak nem egyeznek! Próbáld újra!

en: Password required for the channel.
hu: Jelszó megadása kötelező a csatornához.

en: Paste
hu: Beilleszt

en: People
hu: Emberek

en: Permission denied. You are not channel founder of channel '%s'.
hu: Hozzáférés megtagadva. Nem vagy '%s' csatorna alapítója.

en: Permission denied. You are not channel operator of channel '%s'.
hu: Hozzáférés megtagadva. Nem vagy '%s' csatorna operátora.

en: Personal information
hu: Személyes adatok

en: Please select a file to send.
hu: Kérlek válaszd ki a fájlt, amit küldeni szeretnél!

en: Please wait while generating the key...
hu: Kérlek várj, míg a kulcs elkészül...

en: Plugin defined commands
hu: Plugin parancsai

en: Preferences
hu: _Beállítások

en: Private
hu: Magán

en: QUERY <nickname>, opens up a new private conversation window with someone
hu: QUERY <nick>, új párbeszédablak nyitása valakihez

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server, if any and quits Silky
hu: QUIT [<kilépő szöveg>], lekapcsolódás az aktuális szerverről, ha csatlakozva van, majd kilépés a Silky-ből

en: Quit message:
hu: Kilépő üzenet:

en: Quits the application
hu: Kilép az alkalmazásból

en: Quitting. Thank you for using Silky!
hu: Kilépés. Köszönöm, hogy használtad a Silky-t!

en: RAW <command> [arguments], sends given SILC command to the server
hu: RAW <parancs> [argumentumok], a megadott SILC parancsot küldi el a szervernek

en: Re-enter the passphrase to verify you remember the passphrase
hu: Add meg mégegyszer a jelszót, hogy ellenőrizzük, jól emlékszel-e rá

en: Ready! Click OK to continue.
hu: Kész! Klikkelj az OK gombra a folytatáshoz.

en: Real name:
hu: Valódi név:

en: Realname
hu: Valódi név

en: Received unknown key type.
hu: Ismeretlen kulcs típus érkezett.

en: Recent channels
hu: Mostanában használt csatornák

en: Recent messages
hu: Nemrégi üzenetek

en: Recent servers
hu: Mostanában használt szerverek

en: Refresh the settings
hu: Beállítások frissítése

en: Reject watching
hu: Figyelés megakadályozása

en: Rejected the key.
hu: Kulcs elutasítva.

en: Remove Buddy
hu: Ismerős törlése

en: Remove selected channel from the list
hu: Kiválasztott csatorna törlése a listából

en: Remove selected person from the list
hu: Kiválasztott személy törlése a listából

en: Remove selected server from the list
hu: Kiválasztott szerver törlése a listából

en: Restrict topic
hu: Topic korlátozásos

en: Resume detached session
hu: Kapcsolódás folytatása

en: Resume session
hu: Csatlakozás folytatása

en: Resumed connection to %s, please wait...
hu: Csatlakozás folytatása '%s' szerverrel, egy kis türelmet kérek...

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 706
hu: SERVER <host> [<port>] [<jelszó>], kapcsolódás a szerverhez, az alapértelmezett port a 706

en: SET [<variable> [<value>]] Gets or sets a config variable
hu: SET [<vátozó> [<érték>]] változó kiértékelése vagy beállítása

en: Save the settings
hu: Beállítások mentése

en: Saves your sessions and quits the application. You can resume the session later
hu: Menti a csatlakozás állapotát és kilép az alkalmazásból. Később a csatlakozást tudod folytatni.

en: Search
hu: Keresés

en: Search a channel by name
hu: Keresés csatorna neve alapján

en: Search a person by nickname
hu: Személy keresése nick-név alapján

en: Search by name:
hu: Keresés név alapján:

en: Search by nickname:
hu: Keresés nick alapján:

en: Search channels
hu: Csatorna keresése

en: Search people
hu: Ember keresése

en: Secret
hu: Titkos

en: Select font:
hu: Betűtípus választás:

en: Select from list:
hu: Válassz a listából:

en: Select the channel you want to add to the list and click Add
hu: Válaszd ki a csatornát amit a listához akarsz adni, majd klikkelj a Hozzáad gombra!

en: Select the person you want to add to the list and click Add
hu: Válaszd ki a szemlélyt akit hozzá akarsz adni a listához, majd klikkelj a Hozzáad gombra!

en: Select the user from the list you want to send a message to:
hu: Válaszd ki a felhasználót a listából akinek üzenetet akarsz küldeni:

en: Select to specify parameters manually
hu: A jellemzők kézi beállítása

en: Select to use automatic settings
hu: A jellemzők automatikus beállítása

en: Send
hu: Küldés

en: Send file
hu: File küldése

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Send the text
hu: Szöveg küldése

en: Sends a message to someone
hu: Üzenetet küldése valakinek

en: Server address:
hu: Szerver címe:

en: Server information
hu: Szerver adatok

en: Server messages:
hu: Szerver üzenetek:

en: Servers
hu: Szerverek

en: Set %s to %s
hu: '%s' átállítása: '%s'

en: Set/unset channel as private channel
hu: Magán csatorna be/ki

en: Set/unset channel as secret channel
hu: Titkos csatorna be/ki

en: Set/unset operator silencing
hu: Operátor némítás be/ki

en: Set/unset that only channel operator or founder may set channel topic
hu: Csak alapító állíthatja a topic-ot: be/ki

en: Set/unset to reject anyone from watching you
hu: Be/Kikapcsolja a figyelés megakadályozását

en: Set/unset user silencing
hu: Felhasználó némítás be/ki

en: Settings
hu: Beállítások

en: Show tip of the day on startup
hu: A nap tippje induláskor

en: Show tips on startup
hu: Tippek az induláskor

en: Shows information of the server you are currently connected
hu: Az aktuálisan csatlakozott szerver adatai

en: Shows your personal information
hu: Megmutatja a személyes adataidat

en: Sign channel actions
hu: Digitálisan aláírja a csatorna akciókat

en: Sign channel messages
hu: Digitálisan aláírja a csatorna üzeneteket

en: Sign private actions
hu: Digitálisan aláírja a személyes akciókat

en: Sign private messages
hu: Digitálisan aláírja a személyes üzeneteket

en: Text:
hu: Szöveg:

en: That is your current nickname.
hu: Ez most a nick-neved.

en: The channel is an invite-only channel and you are not invited.
hu: A csatornára csak meghívottak léphetnek be, és Téged nem hívtak meg.

en: The channel is full.
hu: A csatorna tele van.

en: The passphrase is used to protect your keys
hu: A jelszó védi a kulcsaidat

en: The server did not respond.
hu: A szerver nem válaszolt.

en: There are many people with same nickname, message not sent. Please specify the target.
hu: Több ember van azonos nick-névvel, ezért az üzenet nem ment el. Kérlek add meg a célszemélyt.

en: There was an error while connecting to the server.
hu: Hiba lépett fel a szerverhez való csatlakozás közben.

en: There was an unknown error while connecting to the server.
hu: Ismeretlen hiba lépett fel a szerverhez való csatlakozás közben.

en: This key is already saved.
hu: A kulcs már el van mentve.

en: Timestamp:
hu: Időpont:

en: Topic for '%s' is '%s'.
hu: '%s' csatorna topic-ja: '%s'.

en: Topic of '%s' is '%s'.
hu: '%s' csatorna topic-ja: '%s'.

en: Try `/join <channel>'.
hu: Próbáld: '/join <csatorna>'.

en: Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
hu: Írj /HELP <parancs>-ot a további információhoz, vagy: /HELP -l

en: Type new topic for the channel
hu: Írd be a csatorna új topic-ját

en: Type the address of the new server
hu: Írd be az új szerver címét

en: Type the name of the server you want to add to the list and click on Search
hu: Írd be a szerver nevét amit a listához akarsz adni, majd klikkelj a Keresés gombra!

en: Type the nickname of the person you want to add to the list and click on Search
hu: Írd be az illető nick-jét amit hozzá akarsz adni a listához, majd klikkelj a Keresés gombra!

en: Type the text you want to send
hu: Írd be a szöveget, amit el akarsz küldeni

en: UNHANDLED TOPIC SET EVENT: Please report a bug to Silky development team
hu: LEKEZELETLEN TOPIC ESEMÉNY: Kérlek, jelezd a hibát a Silky fejlesztői csapatnak

en: Unknown option '%s'.
hu: Ismeretlen opció: '%s'.

en: Unmute
hu: Hang be

en: Usage: %s
hu: Használat: %s

en: User defined commands
hu: Felhasználó saját parancsai

en: User information
hu: Felhasználó adatai

en: User is not on channel '%s'.
hu: '%s' nincs a csatornán.

en: User limit
hu: Felhasználó korlát

en: Username:
hu: Felhasználó neve:

en: Users
hu: Felhasználók

en: Visuals
hu: Képernyő

en: WATCH -add <nickname>|-del <nickname> Add or remove user to watch list.
hu: WATCH -add <nick-név>|-del <nick-név> hozzáad vagy töröl a figyelő listáról.

en: WHOIS <nickname> Shows available information of given user.
hu: WHOIS <nick-név> A megadott felhasználó adatai

en: When set server does not send invite notifications to you
hu: Mikor ez be van állítva, a szerver nem küld meghívó értesítést Neked

en: Who is
hu: Kicsoda

en: Wordlist for hilight:
    (separate by space)
hu: Szavak kiemelése:
    (szóközökkel elválasztva)

en: You are already connected or connecting. Disconnect first.
hu: Már kapcsolódtál vagy kapcsolódsz a szerverhez. Kapcsolódj le előbb!

en: You are already connected to '%s'.
hu: Már kapcsolódtál '%s' szerverhez.

en: You are already connected.
hu: Már csatlakoztál.

en: You are already connecting to a server, please wait.
hu: Már kapcsolódsz a szerverhez, kérlek várj.

en: You are already on that channel.
hu: Már vagy azon a csatornán.

en: You are currently connecting to a server, please wait.
hu: Éppen csatlakozol a szerverhez, kérlek várj!

en: You are not connected to server.
hu: Nem kapcsolódtál szerverhez.

en: You are not connected.
hu: Nem vagy csatlakozva.

en: You are not connected. Try /server <host> [<port>]
hu: Nem csatlakoztál. Próbáld ezt: /server <szervernév> [<port>]

en: You are not on a channel.
hu: Nem vagy egyetlen egy csatornán sem.

en: You are not on any channel.
hu: Nem vagy egyetlen csatornán sem.

en: You are not yet connected to server.
hu: Nem csatlakoztál szerverhez.

en: You are now known as '%s'.
hu: Most már '%s' vagy.

en: You can change away message with profile editor
hu: Változtathatod a 'Távol' üzenetet a beállításoknál

en: You do not want to talk to yourself.
hu: Nem akarhatsz magadhoz beszélni.

en: You need to enter the name of the server!
hu: A szerver nevét kell megadnod!

en: Your information
hu: Adataid

en: Your name:
hu: Neved:

en: Your nickname is now '%s'.
hu: A jelenlegi nick-neved: '%s'

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Channel
hu: _Csatorna

en: _Edit
hu: _Szerkesztés

en: _File
hu: _Fájl

en: _Help
hu: Sú_gó

en: _Messages
hu: Ü_zenetek

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Servers
hu: Sze_rverek

en: _View
hu: _Nézet
