silky 0.5.3pre1 - en to nl translation catalogue (354 entries)

en: 	--debug-level=N : Enables debugging with level N
nl: 	--debug-level=N : Laat debuggen toe met niveau N

en: 	-d : Enables debugging with level 0
nl: 	-d : Laat debuggen toe met niveau 0

en: 	-h : Shows this help page
nl: 	-h : Toont deze helppagina

en: 	-v : Shows the version number
nl: 	-v : Toont het versienummer

en: 	Error messages are always printed, regardless of debug options.
nl: 	Foutmeldingen worden altijd afgedrukt, ongeacht debug-opties.

en: 	Supported debug levels: 0,1 and 2
nl: 	Ondersteunde debugniveaus: 0,1 en 2

en: %d user | %d users
nl[0]: %d gebruiker
nl[1]: %d gebruikers

en: %s (%s@%s) changed mode on channel '%s' to %s
nl: %s (%s@%s) heeft de modus voor kanaal '%s' veranderd naar %s

en: %s (%s@%s) changed topic for channel %s to '%s'
nl: %s (%s@%s) heeft het onderwerp voor kanaal %s veranderd naar '%s'

en: %s (%s@%s) has joined %s
nl: %s (%s@%s) is binnengekomen in %s

en: %s (%s@%s) has signed off (%s)
nl: %s (%s@%s) heeft afgesloten (%s)

en: %s (%s@%s) invites you to channel %s.
nl: %s (%s@%s) nodigt u uit op kanaal %s.

en: %s (%s@%s) left %s
nl: %s (%s@%s) heeft %s verlaten

en: %s changed mode for '%s' on '%s' to %s
nl: %s heeft de modus voor '%s' op '%s' veranderd naar %s

en: %s changed mode on channel '%s' to %s
nl: %s heeft de modus van kanaal '%s' veranderd in %s

en: %s kicked %s from from channel '%s' with reason '%s'.
nl: %s schopte %s buiten uit kanaal '%s' met reden '%s'.

en: %s kicked me from channel '%s' with reason '%s'.
nl: %s schopte me buiten uit kanaal '%s' met reden '%s'.

en: %s sent a message of unknown type '%s'
nl: %s heeft een bericht gestuurd van onbekende soort '%s'

en: '%s' is now known as '%s'.
nl: '%s' is nu bekend als '%s'.

en: <b>Change passphrase of your key
    </b>
nl: <b>Paswoord van uw sleutel veranderen
    </b>

en: <b>Change the nickname
    </b>
    Please enter the new nickname:
nl: <b>Bijnaam veranderen
    </b>
    Geef een nieuwe bijnaam in a.u.b.:

en: <b>Connect to a server
    </b>
    Select or type the server to connect:
nl: <b>Verbinding maken met een server
    </b>
    Selecteer of typ de naam van een server om te verbinden:

en: <b>Cryptographic key generation</b>
    
    The key generation may take long time, depending
    on the speed of your computer.
nl: <b>Tot stand brengen van cryptografische sleutel</b>
    
    Het genereren van de sleutel kan lang duren, afhankelijk
    van de snelheid van uw computer.

en: <b>Did you know that..</b>
nl: <b>Wist je dat..</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
nl: <b>Vingerafdruk:</b>

en: <b>Join a channel
    </b>
    Select or type the channel to join:
nl: <b>Een kanaal binnengaan
    </b>
    Selecteer of typ de naam van het kanaal om binnen te gaan:

en: <b>Manual key parameters
    </b>
    Please fill in your information, and a passphrase
    to protect the key.
nl: <b>Handmatige sleutelparameters
    </b>
    Vul a.u.b. uw informatie in, en een wachtwoord
    om de sleutel te beveiligen.

en: <b>Nickname:</b>
nl: <b>Bijnaam:</b>

en: <b>Notes:</b>
nl: <b>Opmerkingen:</b>

en: <b>Preferences</b>
nl: <b>Voorkeuren</b>

en: <b>Real name:</b>
nl: <b>Echte naam:</b>

en: <b>Received a public key. Would you like to accept this key?
    </b>
nl: <b>Openbare sleutel ontvangen. Wilt u deze sleutel aanvaarden?
    </b>

en: <b>Requested user information:</b>
nl: <b>Gevraagde gebruikersinformatie:</b>

en: <b>This is the first time you run Silky. 
    We need to generate cryptographic 
    keys for you.
    </b>
    If you want to modify the key parameters, 
    select manual mode.
nl: <b>Dit is de eerste keer dat u Silky start. 
    We moeten cryptografische sleutels voor u 
    tot stand brengen.
    </b>
    Als u de sleutelparameters wilt wijzigen, 
    selecteer dan handmatige modus.

en: <b>This key is protected with a
    passphrase.
    </b>
    Please enter the passphrase to use
    the key:
nl: <b>Deze sleutel is beveiligd met een
    wachtwoord.
    </b>
    Geef a.u.b. het wachtwoord in om de sleutel
    te gebruiken:

en: About Silky
nl: Over Silky

en: Accept new key?
nl: Nieuwe sleutel aanvaarden?

en: Action:
nl: Actie:

en: Add Buddy
nl: Vriend toevoegen

en: Add buddy
nl: Vriend toevoegen

en: Add key
nl: Sleutel toevoegen

en: Add new server to the list
nl: Nieuwe server aan de lijst toevoegen

en: Add selected channel to the list
nl: Het geselecteerde kanaal aan de lijst toevoegen

en: Add selected person to the list
nl: De geselecteerde persoon aan de lijst toevoegen

en: Add server
nl: Server toevoegen

en: Add this channel
nl: Dit kanaal toevoegen

en: Add this person
nl: Deze persoon toevoegen

en: Add this server
nl: Deze server toevoegen

en: Another happy Silky user
nl: Nog een gelukkige Silky-gebruiker

en: Apply the changes
nl: De veranderingen toepassen

en: Automatic key parameters
nl: Automatische sleutelparameters

en: Await paging
nl: Oproepen afwachten

en: Away
nl: Weg

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Banned users
nl: Verbannen gebruikers

en: Be hyper active
nl: Hyperactief zijn

en: Block invites
nl: Hou uitnodigingen tegen

en: Block private messages
nl: Hou privéberichten tegen

en: Buddy List
nl: Vriendenlijst

en: Busy
nl: Bezig

en: CLEAR, Clears the current text window
nl: CLEAR, Maakt het huidige tekstvenster leeg

en: Can not change nickname: Empty nickname not allowed.
nl: Kan bijnaam niet veranderen: Lege bijnamen zijn niet toegestaan.

en: Can not change nickname: That is your current nickname already.
nl: Kan bijnaam niet veranderen: Dat is uw huidige bijnaam al.

en: Can not change nickname: You are not yet connected to server.
nl: Kan bijnaam niet veranderen: U bent nog niet verbonden met een server.

en: Can not connect to the server.
nl: Kan geen verbinding maken met de server.

en: Can not join the channel.
nl: Kan het kanaal niet binnengaan.

en: Can not join. You are banned from the channel.
nl: Kan niet binnengaan. U bent verbannen uit het kanaal.

en: Can not send a message to the console window.
nl: Kan geen bericht sturen naar het consolevenster.

en: Can not send message at this time.
nl: Kan het bericht niet verzenden op dit moment.

en: Can not send the file because it is too big.
nl: Kan het bestand niet verzenden omdat het te groot is.

en: Can not send the message to the console window.
nl: Kan het bericht niet verzenden naar het consolevenster.

en: Can not send the message. You are not connected to a server.
nl: Kan het bericht niet verzenden. U bent niet verbonden met een server.

en: Change _nickname
nl: _Naam veranderen

en: Change nickname
nl: Bijnaam veranderen

en: Change passphrase
nl: Wachtwoord veranderen

en: Change the nickname
nl: De bijnaam veranderen

en: Change the topic
nl: Het onderwerp veranderen

en: Changes your current nickname
nl: Verandert uw huidige bijnaam

en: Changes your personal modes
nl: Verandert uw persoonlijke modussen

en: Channel keys
nl: Kanaalsleutels

en: Channel list ends.
nl: Kanaallijst eindigt.

en: Channel list starts:
nl: Kanaallijst begint:

en: Channel modes
nl: Kanaalmodussen

en: Channels
nl: Kanalen

en: Channels membership:
nl: Kanaallidmaatschap:

en: Check the box to enable tips on startup
nl: Kruis het vakje aan om tips bij het opstarten aan te zetten

en: Clear
nl: Wissen

en: Close the query
nl: Het privégesprek sluiten

en: Colors
nl: Kleuren

en: Command %s failed: %s
nl: Opdracht %s is mislukt: %s

en: Command failed
nl: Opdracht mislukt

en: Command history depth:
nl: Diepte van opdrachtgeschiedenis

en: Commands Available
nl: Beschikbare opdrachten

en: Confirm
    passphrase:
nl: Bevestig
    wachtwoord:

en: Connect on start
nl: Verbinden bij opstarten

en: Connect to a server
nl: Een verbinding maken met een server

en: Connect to server
nl: Verbinden met een server

en: Connected to %s, please wait...
nl: Verbonden met %s, even geduld a.u.b. ...

en: Connected to server:
nl: Verbonden met server:

en: Connecting to server '%s'...
nl: Bezig met verbinding maken met server '%s'...

en: Connection
nl: Verbinding

en: Connection to server timed out
nl: Verbinding met server kwam niet tot stand door verlopen tijdslimiet

en: Connects to a new server
nl: Verbindt met een nieuwe server

en: Contributors
nl: Medewerkers

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Could not decode received public key.
nl: Kon de ontvangen openbare sleutel niet decoderen.

en: Could not encode received public key.
nl: Kon de ontvangen openbare sleutel niet coderen.

en: Credits
nl: Dankbetuigingen

en: Cut
nl: Knippen

en: DISCONNECT, Disconnects from server
nl: DISCONNECT, Verbreekt de verbinding met de server

en: Deop
nl: Op ontnemen

en: Detach session
nl: Sessie loskoppelen

en: Developers
nl: Ontwerpers

en: Disconnect from server
nl: Verbinding met server verbreken

en: Disconnected from %s. (%s)
nl: Verbinding met %s verbroken. (%s)

en: Disconnecting...
nl: Verbinding aan het verbreken...

en: Don't save the settings
nl: Instellingen niet opslaan

en: Edit list
nl: Lijst bewerken

en: Edit preferences
nl: Voorkeuren bewerken

en: Edit your preferences
nl: Uw voorkeuren bewerken

en: Email address:
nl: E-mail adres:

en: Enter the passphrase for your keys
nl: Geef het wachtwoord voor uw sleutels in

en: Enter your email address. The address is shown to others. You may leave this field empty.
nl: Geef uw e-mail adres in. Het adres wordt getoond aan anderen. U mag dit veld open laten.

en: Enter your name. This is shown to others. You may leave this field empty.
nl: Geef uw naam in. Dit wordt getoond aan anderen. U mag dit veld leeg laten.

en: Favourite channels
nl: Favoriete kanalen

en: Favourite people
nl: Favoriete personen

en: Favourite servers
nl: Favoriete servers

en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

en: Fingerprint and babbleprint for the key are:
nl: Vingerafdruk en babbleprint voor de sleutel zijn:

en: First run
nl: Eerste uitvoering

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: GETKEY <user> Requests for public key of the user.
nl: GETKEY <gebruiker> Vraagt de publieke sleutel van de gebruiker aan.

en: Generating SILC keys...
nl: Bezig SILC-sleutels tot stand te brengen...

en: Hide yourself from people not on same channel than you
nl: Verstop uzelf voor mensen die niet op hetzelfde kanaal als u zitten

en: Highlight own nickname
nl: Eigen bijnaam markeren

en: Highlighting
nl: Markeringen

en: Hostname
nl: Servernaam

en: Hostname:
nl: Servernaam:

en: Hyper active
nl: Hyperactief

en: I have left channel '%s'.
nl: Ik heb kanaal '%s' verlaten.

en: If set then only private message secured with private message keys are delivered
nl: Wanneer ingesteld worden enkel privéberichten beveiligd met privésleutels bezorgd

en: Illegal nickname.
nl: Verboden bijnaam.

en: Incorrect passphrase
nl: Verkeerd wachtwoord

en: Indisposed
nl: Onwel

en: Input box text:
nl: Ingeefvak tekst:

en: Invalid key.
nl: Ongeldige sleutel.

en: Invalid server address.
nl: Ongeldig serveradres.

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: JOIN <channel>, joins the channel
nl: JOIN <kanaal>, gaat binnen in het kanaal

en: Join a channel
nl: Een kanaal binnengaan

en: Join channel
nl: Kanaal binnengaan

en: Join channel?
nl: Kanaal binnengaan?

en: Joined channel '%s'.
nl: Binnengegaan in kanaal '%s'.

en: Joins a new channel
nl: Gaat binnen in een nieuw kanaal

en: Key generation
nl: Tot stand brengen van sleutels

en: Key length
nl: Sleutellengte

en: Key management
nl: Sleutelbeheer

en: Key saved.
nl: Sleutel opgeslagen.

en: Kick
nl: Buitenschoppen

en: Known servers
nl: Bekende servers

en: LIST, Lists the channels on the server.
nl: LIST, Geeft de kanalen op de server weer.

en: Leave the channel
nl: Het kanaal verlaten

en: Leaving channel '%s'.
nl: Bezig met kanaal '%s' te verlaten.

en: Length of the key
nl: Lengte van de sleutel

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in 3rd person, like /me jumps)
nl: ME <actie>, stuurt de actie naar het huidige kanaal (acties worden geschreven in de 3de persoon, zoals /me springt)

en: MSG <nickname> <message>, sends a private message to nickname
nl: MSG <bijnaam> <bericht>, stuurt een privébericht naar de bijnaam

en: Manual key parameters
nl: Handmatige sleutelparameters

en: Message settings:
nl: Berichtinstellingen:

en: Messages
nl: Berichten

en: Mode of '%s' is '%s'.
nl: De modus van '%s' is '%s'.

en: Mode on '%s' is now '%s'
nl: De modus op '%s' is nu '%s'

en: Modes
nl: Modussen

en: Mute
nl: Geluid uit

en: Mute opers
nl: Geluid van operators uitzetten

en: Mute users
nl: Geluid van gebruikers uitzetten

en: My action:
nl: Mijn actie:

en: My nickname:
nl: Mijn bijnaam:

en: My text:
nl: Mijn tekst:

en: N/A
nl: Niet beschikbaar

en: NICK <nickname>, sets your nick
nl: NICK <bijnaam>, stelt uw bijnaam in

en: Network problem: Server did not respond in %d second, please wait... | Network problem: Server did not respond in %d seconds, please wait...
nl[0]: Netwerkprobleem: Server antwoordde %d seconde niet, even geduld...
nl[1]: Netwerkprobleem: Server antwoordde %d seconden niet, even geduld...

en: New passphrase confirmation failed
nl: Bevestiging van nieuw wachtwoord mislukt

en: New passphrase:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: New query
nl: Nieuw privégesprek

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Nickname can not be empty.
nl: Bijnaam kan niet leeg zijn.

en: Nickname:
nl: Bijnaam:

en: No help available for that command.
nl: Geen hulp beschikbaar voor die opdracht.

en: No such command.
nl: Opdracht niet gevonden.

en: No such user.
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.

en: Non-unicode string received. Cannot display.
nl: Niet-unicode tekenreeks ontvangen. Kan niet weergeven.

en: OK
nl: Oké

en: Old passphrase:
nl: Oud wachtwoord:

en: Online help
nl: Online hulp

en: Op
nl: Op geven

en: Open query
nl: Open privévenster

en: Other settings:
nl: Andere instellingen:

en: PART [<channel>], leaves the channel, by default the current one
nl: PART [<kanaal>], verlaat het kanaal, standaard het huidige

en: Passphrase
nl: Wachtwoord

en: Passphrase changed
nl: Wachtwoord veranderd

en: Passphrase required
nl: Wachtwoord vereist

en: Passphrase:
nl: Wachtwoord:

en: Passphrases don't match! Try again.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen! Probeer opnieuw.

en: Password required for the channel.
nl: Wachtwoord nodig voor het kanaal

en: Paste
nl: Plakken

en: People
nl: Personen

en: Permission denied. You are not channel founder of channel '%s'.
nl: Toegang geweigerd. U bent niet de kanaalstichter van kanaal '%s'.

en: Permission denied. You are not channel operator of channel '%s'.
nl: Toegang geweigerd. U bent geen kanaaloperator van kanaal '%s'.

en: Personal information
nl: Persoonlijke informatie

en: Please select a file to send.
nl: Selecteer a.u.b. een bestand om te verzenden.

en: Please wait while generating the key...
nl: Even geduld terwijl de sleutel tot stand wordt gebracht...

en: Plugin defined commands
nl: Pluginbepaalde opdrachten

en: Port
nl: Poort

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Private
nl: Privé

en: Public key fingerprint:
nl: Publieke sleutelvingerafdruk:

en: QUERY <nickname>, opens up a new private conversation window with someone
nl: QUERY <bijnaam>, opent een nieuw venster voor een privégesprek met iemand

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server, if any and quits Silky
nl: QUIT [<reden>], verbreekt de verbinding met de huidige server, als er één is en sluit Silky af

en: Quit message:
nl: Afsluitbericht:

en: Quits the application
nl: Sluit het programma af

en: Quitting. Thank you for using Silky!
nl: Bezig met afsluiten. Bedankt voor het gebruiken van Silky!

en: RAW <command> [arguments], sends given SILC command to the server
nl: RAW <opdracht> [argumenten], stuurt de gegeven SILC-opdracht naar de server

en: Re-enter the passphrase to verify you remember the passphrase
nl: Typ het wachtwoord opnieuw om er zeker van te zijn dat u het wachtwoord onthoudt.

en: Ready! Click OK to continue.
nl: Klaar! Klik OK om verder te gaan.

en: Real name:
nl: Echte naam:

en: Realname
nl: Echte naam

en: Received unknown key type.
nl: Onbekende sleutelsoort ontvangen.

en: Recent channels
nl: Recente kanalen

en: Recent messages
nl: Recente berichten

en: Recent servers
nl: Recente servers

en: Refresh the settings
nl: De instellingen vernieuwen

en: Reject watching
nl: Toekijken afwijzen

en: Rejected the key.
nl: De sleutel is geweigerd.

en: Remove Buddy
nl: Vriend verwijderen

en: Remove selected channel from the list
nl: Het geselecteerde kanaal van de lijst verwijderen

en: Remove selected person from the list
nl: Geselecteerde persoon van de lijst verwijderen

en: Remove selected server from the list
nl: Geselecteerde server van de lijst verwijderen

en: Restrict topic
nl: Een grens instellen op het onderwerp

en: Resume detached session
nl: Losgekoppelde sessie hervatten

en: Resume session
nl: Sessie hervatten

en: Resumed connection to %s, please wait...
nl: Verbinding met %s hervat, even geduld a.u.b. ...

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 706
nl: SERVER <naam> [<poort>] [<wachtwoord>], maakt een verbinding met een server, de standaardpoort is 706

en: SET [<variable> [<value>]] Gets or sets a config variable
nl: SET [<variabele> [<waarde>]] Geeft weer of stelt een configuratievariabele in

en: Save the settings
nl: De instellingen opslaan

en: Saves your sessions and quits the application. You can resume the session later
nl: Slaat uw sessies op en sluit het programma af. U kunt later de sessie hervatten

en: Search
nl: Zoeken

en: Search a channel by name
nl: Een kanaal op naam zoeken

en: Search a person by nickname
nl: Een persoon op bijnaam zoeken

en: Search by name:
nl: Op naam zoeken:

en: Search by nickname:
nl: Op bijnaam zoeken:

en: Search channels
nl: Kanalen zoeken

en: Search people
nl: Personen zoeken

en: Secret
nl: Geheim

en: Select font:
nl: Lettertype selecteren:

en: Select from list:
nl: Lettertype selecteren uit lijst:

en: Select the channel you want to add to the list and click Add
nl: Selecteer het kanaal dat u wilt toevoegen aan de lijst en klik op Toevoegen

en: Select the person you want to add to the list and click Add
nl: Selecteer de persoon die u wilt toevoegen aan de lijst en klik op Toevoegen

en: Select the user from the list you want to send a message to:
nl: Selecteer de persoon uit de lijst aan wie u een bericht wilt sturen:

en: Select to specify parameters manually
nl: Selecteren om parameters handmatig aan te geven

en: Select to use automatic settings
nl: Selecteren om automatische instellingen te gebruiken

en: Send
nl: Verzenden

en: Send file
nl: Bestand versturen

en: Send message
nl: Bericht verzenden

en: Send the text
nl: De tekst verzenden

en: Sends a message to someone
nl: Verzendt een bericht naar iemand

en: Server address:
nl: Serveradres:

en: Server information
nl: Serverinformatie

en: Server messages:
nl: Serverberichten:

en: Set %s to %s
nl: Stel %s in als %s

en: Set/unset channel as private channel
nl: Kanaal instellen/uitzetten als privékanaal

en: Set/unset channel as secret channel
nl: Stel kanaal in/uit als geheim kanaal

en: Set/unset operator silencing
nl: Instellen/uitzetten om operators het zwijgen op te leggen

en: Set/unset that only channel operator or founder may set channel topic
nl: Instellen/uitzetten dat enkel een kanaaloperator of kanaalstichter het kanaalonderwerp mag instellen

en: Set/unset to reject anyone from watching you
nl: Instellen/uitzetten om iemand te weerhouden om u te zien

en: Set/unset user silencing
nl: Instellen/uitzetten om gebruikers het zwijgen op te leggen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show tip of the day on startup
nl: Tip van de dag tonen bij het opstarten

en: Show tips on startup
nl: Tips tonen bij opstarten

en: Shows information of the server you are currently connected
nl: Toont informatie van de server waarmee u momenteel verbonden bent

en: Shows your personal information
nl: Toont uw persoonlijke informatie

en: Sign channel actions
nl: Kanaalacties ondertekenen

en: Sign channel messages
nl: Kanaalberichten ondertekenen

en: Sign private actions
nl: Privé-acties ondertekenen

en: Sign private messages
nl: Privéberichten ondertekenen

en: Silky is a secure chat client using the SILC protocol.
nl: Silky is een veilig chatprogramma dat het SILC-protocol gebruikt.

en: Text:
nl: Tekst:

en: That is your current nickname.
nl: Dat is uw huidige bijnaam.

en: The channel is an invite-only channel and you are not invited.
nl: Het kanaal is een enkel-uitgenodigd kanaal en u bent niet uitgenodigd.

en: The channel is full.
nl: Het kanaal is vol.

en: The passphrase is used to protect your keys
nl: Het wachtwoord wordt gebruikt om uw sleutels te beveiligen

en: The server did not respond.
nl: De server antwoordde niet.

en: There are many people with same nickname, message not sent. Please specify the target.
nl: Er zijn veel mensen met dezelfde bijnaam, bericht niet verstuurd. Gelieve de persoon te specificeren.

en: There was an error while connecting to the server.
nl: Er was een foutmelding tijdens het verbinding maken met de server.

en: There was an unknown error while connecting to the server.
nl: Er was een onbekende foutmelding tijdens het verbinding maken met de server.

en: This key is already saved.
nl: Deze sleutel is al bewaard.

en: This user is not yet on your buddy list.
nl: Deze gebruiker staat niet op uw vriendenlijst.

en: Timestamp:
nl: Tijdsstempel

en: Topic for '%s' is '%s'.
nl: Het onderwerp voor '%s' is '%s'.

en: Topic of '%s' is '%s'.
nl: Het onderwerp van '%s' is '%s'

en: Try `/join <channel>'.
nl: Probeer `/join <kanaal>'.

en: Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
nl: Typ /HELP <opdracht> voor meer informatie, of /HELP -l

en: Type new topic for the channel
nl: Typ nieuw onderwerp voor het kanaal

en: Type the address of the new server
nl: Geef het adres van de nieuwe server in

en: Type the name of the server you want to add to the list and click on Search
nl: Typ de naam van de server die u wilt toevoegen aan de lijst en klik op Zoeken

en: Type the nickname of the person you want to add to the list and click on Search
nl: Typ de bijnaam van de persoon die u wilt toevoegen aan de lijst en klik op Zoeken

en: Type the text you want to send
nl: Typ de tekst die u wilt verzenden

en: UNHANDLED TOPIC SET EVENT: Please report a bug to Silky development team
nl: NIET-AFGEHANDELDE ONDERWERP-INSTELLEN GEBEURTENIS: Rapporteer dit alstublieft aan het Silky ontwikkelteam

en: Unknown option '%s'.
nl: Onbekende optie '%s'.

en: Unmute
nl: Geluid aan

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: Usage: %s [-h][-v][-d][--debug-level=N]
nl: Gebruik:·%s·[-h][-v][-d][--debug-level=N]

en: User defined commands
nl: Gebruikersbepaalde opdrachten

en: User information
nl: Gebruikersinformatie

en: User is not on channel '%s'.
nl: De persoon zit niet in kanaal '%s'.

en: User limit
nl: Gebruikersgrens

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Users
nl: Gebruikers

en: Visuals
nl: Uitzicht

en: WATCH -add <nickname>|-del <nickname> Add or remove user to watch list.
nl: WATCH -add <bijnaam>|-del <bijnaam> Gebruiker toevoegen aan of verwijderen van kijklijst.

en: WHOIS <nickname> Shows available information of given user.
nl: WHOIS <bijnaam> Toont de beschikbare informatie van de gegeven persoon.

en: When set server does not send invite notifications to you
nl: Wanneer ingesteld stuurt de server geen uitnodigingsberichten naar u

en: Who is
nl: Wie is

en: Wordlist for hilight:
    (separate by space)
nl: Woordenlijst om te markeren:
    (gescheiden door spaties)

en: You are already connected or connecting. Disconnect first.
nl: U bent al verbonden of een verbinding aan het maken. Verbreek eerst die verbinding.

en: You are already connected to '%s'.
nl: U bent al verbonden met '%s'.

en: You are already connected.
nl: U bent al verbonden.

en: You are already connecting to a server, please wait.
nl: U bent al een verbinding met een server aan het maken, even geduld a.u.b.

en: You are already on that channel.
nl: U zit al in dat kanaal.

en: You are currently connecting to a server, please wait.
nl: U bent momenteel verbinding aan het maken met een server, even geduld a.u.b.

en: You are not connected to server.
nl: U bent niet verbonden met een server.

en: You are not connected.
nl: U bent niet verbonden.

en: You are not connected. Try /server <host> [<port>]
nl: U bent niet verbonden. Probeer /server <naam> [<poort>]

en: You are not on a channel.
nl: U zit niet op een kanaal.

en: You are not on any channel.
nl: U zit niet op een kanaal.

en: You are not yet connected to server.
nl: U bent nog niet verbonden met een server.

en: You are now known as '%s'.
nl: U bent nu bekend als '%s'.

en: You can change away message with profile editor
nl: U kan weg-berichten veranderen met de profielbewerker

en: You do not want to talk to yourself.
nl: U wilt niet tegen uzelf praten.

en: You need to enter the name of the server!
nl: U moet de naam van de server ingeven!

en: You were invited by %s
    (%s@%s)
nl: U bent uitgenodigd door %s
    (%s@%s)

en: Your fingerprint:
nl: Uw vingerafdruk:

en: Your information
nl: Uw informatie

en: Your name:
nl: Uw naam:

en: Your nickname is now '%s'.
nl: Uw bijnaam is nu '%s'.

en: _About
nl: In_fo

en: _Channel
nl: _Kanaal

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _File
nl: _Bestand

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Messages
nl: _Berichten

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: _View
nl: Beel_d
