silky 0.5.3pre1 - en to sk translation catalogue (353 entries)

en: 	--debug-level=N : Enables debugging with level N
sk: 	--debug-level=N : Zapne ladiaci režim, úroveň N

en: 	-d : Enables debugging with level 0
sk: 	-d : Zapne ladiaci režim, úroveň 0

en: 	-h : Shows this help page
sk: 	-h : Zobrazí tento text

en: 	-v : Shows the version number
sk: 	-v : Zobrazí informácie o verzii

en: 	Error messages are always printed, regardless of debug options.
sk: 	Chybové správy sa zobrazia vždy, nezávisle na nastavení ladiaceho režimu.

en: 	Supported debug levels: 0,1 and 2
sk: 	Známe úrovne ladiaceho režimu: 0, 1 a 2

en: %d user | %d users
sk[0]: %d používateľov
sk[1]: %d používateľ
sk[2]: %d používatelia

en: %s (%s@%s) changed mode on channel '%s' to %s
sk: %s (%s@%s) zmenil mód kanálu %s na %s

en: %s (%s@%s) changed topic for channel %s to '%s'
sk: %s (%s@%s) zmenil tému pre kanál %s na '%s'

en: %s (%s@%s) has joined %s
sk: %s (%s@%s) vstúpil na kanál %s

en: %s (%s@%s) has signed off (%s)
sk: %s (%s@%s) sa odhlásil (%s)

en: %s (%s@%s) invites you to channel %s.
sk: %s (%s@%s) vás pozýva na kanál %s.

en: %s (%s@%s) left %s
sk: %s (%s@%s) opustil kanál %s

en: %s changed mode for '%s' on '%s' to %s
sk: %s zmenil mód pre '%s' na kanáli '%s' na %s

en: %s changed mode on channel '%s' to %s
sk: %s zmenil mód kanálu '%s' na %s

en: %s kicked %s from from channel '%s' with reason '%s'.
sk: Používateľ %s vykopol používateľa %s z kanálu '%s', dôvod '%s'.

en: %s kicked me from channel '%s' with reason '%s'.
sk: Používateľ %s ma vykopol z kanálu '%s', dôvod '%s'.

en: %s sent a message of unknown type '%s'
sk: %s poslal správu neznámeho typu '%s'

en: '%s' is now known as '%s'.
sk: '%s' je teraz známy ako '%s'.

en: <b>Change passphrase of your key
    </b>
sk: <b>Zmena hesla pre Váš kľúč
    </b>

en: <b>Change the nickname
    </b>
    Please enter the new nickname:
sk: <b>Zmena prezývky
    </b>
    Prosím zadajte novú prezývku:

en: <b>Connect to a server
    </b>
    Select or type the server to connect:
sk: <b>Pripojenie k serveru
    </b>
    Vyberte si, alebo zadajte adresu serveru:

en: <b>Cryptographic key generation</b>
    
    The key generation may take long time, depending
    on the speed of your computer.
sk: <b>Generovanie kryptografických kľúčov</b>
    
    Generovanie kľúčov môže zabrať viac času, podľa
    rýchlosti vášho počítača.

en: <b>Did you know that..</b>
sk: <b>Vedeli ste, že..</b>

en: <b>Fingerprint:</b>
sk: <b>Odtlačok:</b>

en: <b>Join a channel
    </b>
    Select or type the channel to join:
sk: <b>Vstúpiť na kanál
    </b>
    Vyberte si, alebo zadajte názov kanálu:

en: <b>Manual key parameters
    </b>
    Please fill in your information, and a passphrase
    to protect the key.
sk: <b>Ručné zadanie parametrov kľúča
    </b>
    Zadajte potrebné informácie a heslo na
    ochranu vášho kľúča.

en: <b>Nickname:</b>
sk: <b>Prezývka:</b>

en: <b>Notes:</b>
sk: <b>Poznámky:</b>

en: <b>Preferences</b>
sk: <b>Nastavenia</b>

en: <b>Real name:</b>
sk: <b>Meno:</b>

en: <b>Received a public key. Would you like to accept this key?
    </b>
sk: <b>Bol prijatý verejný kľúč. Chcete ho prijať?
    </b>

en: <b>Requested user information:</b>
sk: <b>Požadované údaje o používateľovi:</b>

en: <b>This is the first time you run Silky. 
    We need to generate cryptographic 
    keys for you.
    </b>
    If you want to modify the key parameters, 
    select manual mode.
sk: <b>Spúšťate Silky po prvý krát. 
    Musíme pre vás vygenerovať 
    kryptografické kľúče.
    </b>
    Ak chcete upraviť parametre kľúčov, 
    vyberte manuálnu generáciu.

en: <b>This key is protected with a
    passphrase.
    </b>
    Please enter the passphrase to use
    the key:
sk: <b>Tento kľúč je chránený heslom.
    </b>
    Prosím zadajte heslo, aby ste mohli
    kľúč používať:

en: About Silky
sk: O aplikácii

en: Accept new key?
sk: Prijať nový kľúč?

en: Action:
sk: Akcia:

en: Add Buddy
sk: Pridať priateľa

en: Add buddy
sk: Pridať priateľa

en: Add key
sk: Pridať kľúč

en: Add new server to the list
sk: Pridať nový server do zoznamu

en: Add selected channel to the list
sk: Pridať zvolený kanál do zoznamu

en: Add selected person to the list
sk: Pridať zvoleného používateľa do zoznamu

en: Add server
sk: Pridať server

en: Add this channel
sk: Pridať tento kanál

en: Add this person
sk: Pridať používateľa

en: Add this server
sk: Pridať tento server

en: Another happy Silky user
sk: Ďalší štastný používateľ Silky

en: Apply the changes
sk: Použiť zmeny

en: Automatic key parameters
sk: Automatické parametre kľúča

en: Await paging
sk: Čakám na pageri

en: Away
sk: Preč

en: Background:
sk: Pozadie:

en: Banned users
sk: Zakázaní používatelia

en: Be hyper active
sk: Byť hyperaktívny

en: Block invites
sk: Blokovať pozvania

en: Block private messages
sk: Blokovať súkromné správy

en: Buddy List
sk: Zoznam priateľov

en: Busy
sk: Zaneprázdnený

en: CLEAR, Clears the current text window
sk: CLEAR, Zmaže aktívne textové okno

en: Can not change nickname: Empty nickname not allowed.
sk: Nemôžem zmeniť prezývku. Prázdna prezývka nie je možná.

en: Can not change nickname: That is your current nickname already.
sk: Nemôžem zmeniť prezývku. Túto prezývku už používate.

en: Can not change nickname: You are not yet connected to server.
sk: Nemôžem zmeniť prezývku. Nie ste ešte pripojený k serveru.

en: Can not connect to the server.
sk: Nemôžem sa pripojiť k serveru.

en: Can not join the channel.
sk: Nedá sa vstúpiť na kanál.

en: Can not join. You are banned from the channel.
sk: Nedá sa vstúpiť na kanál. Máte naň zakázaný prístup.

en: Can not send a message to the console window.
sk: Nemôžem odoslať správu do okna konzoly.

en: Can not send message at this time.
sk: Teraz nemôžem odoslať správu.

en: Can not send the file because it is too big.
sk: Nemôžem odoslať súbor, pretože je priveľký.

en: Can not send the message to the console window.
sk: Nemôžem odoslať správu do okna konzoly.

en: Can not send the message. You are not connected to a server.
sk: Nemôžem odoslať správu. Nie ste pripojený k serveru.

en: Change _nickname
sk: Zmeniť _prezývku

en: Change nickname
sk: Zmeniť prezývku

en: Change passphrase
sk: Zmena hesla

en: Change the nickname
sk: Zmeniť prezývku

en: Change the topic
sk: Zmeniť tému

en: Changes your current nickname
sk: Zmení vašu súčasnú prezývku

en: Changes your personal modes
sk: Zmení vaše osobné módy

en: Channel keys
sk: Kľúče kanálu

en: Channel list ends.
sk: Koniec zoznamu kanálov.

en: Channel list starts:
sk: Začiatok zoznamu kanálov:

en: Channel modes
sk: Módy kanálu

en: Channels
sk: Kanály

en: Channels membership:
sk: Členom kanálov:

en: Check the box to enable tips on startup
sk: Zaškrtnite toto, ak chcete pri štarte zobrazovať tipy

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Close the query
sk: Zatvoriť okno

en: Colors
sk: Farby

en: Command %s failed: %s
sk: Príkaz %s zlyhal: %s

en: Command failed
sk: Príkaz zlyhal

en: Command history depth:
sk: Počet zapamätaných príkazov:

en: Commands Available
sk: Dostupné príkazy

en: Confirm
    passphrase:
sk: Potvrďte
    heslo:

en: Connect on start
sk: Pripojiť sa po štarte

en: Connect to a server
sk: Pripojiť sa k serveru

en: Connect to server
sk: Pripojiť sa

en: Connected to %s, please wait...
sk: Pripojený k '%s', prosím čakajte...

en: Connected to server:
sk: Pripojený k serveru:

en: Connecting to server '%s'...
sk: Pripájam sa k serveru '%s'...

en: Connection
sk: Pripojenie

en: Connection to server timed out
sk: Pri pripájaní sa ku serveru vypršal čas

en: Connects to a new server
sk: Pripojí sa k novému serveru

en: Contributors
sk: Prispeli

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Could not decode received public key.
sk: Nemôžem dekódovať prijatý verejný kľúč.

en: Could not encode received public key.
sk: Nemôžem zakódovať prijatý verejný kľúč.

en: Credits
sk: Zásluhy

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: DISCONNECT, Disconnects from server
sk: DISCONNECT, odpojí vás od serveru

en: Detach session
sk: Odpojiť sedenie

en: Details...
sk: Detaily...

en: Developers
sk: Vývojári

en: Disconnect from server
sk: Odpojiť sa

en: Disconnected from %s. (%s)
sk: Odpojený od %s. (%s)

en: Disconnecting...
sk: Odpájam sa...

en: Don't save the settings
sk: Neukladať nastavenia

en: Edit list
sk: Upraviť zoznam

en: Edit preferences
sk: Nastavenia

en: Edit your preferences
sk: Editor nastavení

en: Email address:
sk: Emailová adresa:

en: Enter the passphrase for your keys
sk: Zadajte heslo pre váš kľúč

en: Enter your email address. The address is shown to others. You may leave this field empty.
sk: Zadajte vašu emailovú adresu, ktorá bude viditeľná pre iných. Môžete túto hodnotu nechať nevyplnenú.

en: Enter your name. This is shown to others. You may leave this field empty.
sk: Zadajte vaše meno, ktoré bude viditeľné pre iných. Môžete túto hodnotu nechať nevyplnenú.

en: Favourite channels
sk: Obľúbené kanály

en: Favourite people
sk: Obľúbení používatelia

en: Favourite servers
sk: Obľúbené servery

en: Fingerprint
sk: Odtlačok

en: Fingerprint and babbleprint for the key are:
sk: Odtlačok a babbleprint tohoto kľúča sú:

en: First run
sk: Prvé spustenie

en: Fonts
sk: Písma

en: GETKEY <user> Requests for public key of the user.
sk: GETKEY <používateľ> Získa verejný kľúč používateľa.

en: Generating SILC keys...
sk: Generujem SILC kľúče...

en: Hide yourself from people not on same channel than you
sk: Ukryje vás pred používateľmi na iných kanáloch ako ste vy

en: Highlight own nickname
sk: Zvýrazniť vlastnú prezývku

en: Highlighting
sk: Zvýrazňovanie

en: Hostname
sk: Hostiteľ

en: Hostname:
sk: Hostiteľ:

en: Hyper active
sk: Hyperaktívny

en: I have left channel '%s'.
sk: Opustil som kanál '%s'.

en: If set then only private message secured with private message keys are delivered
sk: Ak je toto zapnuté, len súkromné správy zabezpečené súkromnými kľúčmi správ budú doručené

en: Illegal nickname.
sk: Neplatná prezývka.

en: Incorrect passphrase
sk: Nesprávne heslo

en: Indisposed
sk: Nedostupný

en: Input box text:
sk: Text vstupného poľa:

en: Invalid key.
sk: Neplatný kľúč.

en: Invalid server address.
sk: Neplatná adresa serveru.

en: Invite
sk: Pozvať

en: JOIN <channel>, joins the channel
sk: JOIN <kanál>, vstúpi na kanál

en: Join a channel
sk: Vstúpiť na kanál

en: Join channel
sk: Vstúpiť na kanál

en: Join channel?
sk: Vstúpiť na kanál?

en: Joined channel '%s'.
sk: Vstúpil som na kanál '%s'.

en: Joins a new channel
sk: Vstúpi na nový kanál

en: Key generation
sk: Generovanie kľúčov

en: Key length
sk: Dĺžka kľúča

en: Key management
sk: Správa kľúčov

en: Key saved.
sk: Kľúč uložený.

en: Kick
sk: Vykopnúť

en: Known servers
sk: Známe servery

en: LIST, Lists the channels on the server.
sk: LIST, Vypíše zoznam kanálov na serveri.

en: Leave the channel
sk: Opustiť tento kanál

en: Leaving channel '%s'.
sk: Opúšťam kanál '%s'.

en: Length of the key
sk: Dĺžka kľúča

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in 3rd person, like /me jumps)
sk: ME <text>, odošle text ako akciu na aktuálny kanál (akcie sa zobrazujú v tretej osobe, napr. /me sa usmial)

en: MSG <nickname> <message>, sends a private message to nickname
sk: MSG <používateľ> <správa>, odošle súkromnú správu používateľovi

en: Manual key parameters
sk: Manuálne parametre kľúča

en: Message settings:
sk: Nastavenie správ:

en: Messages
sk: Správy

en: Mode of '%s' is '%s'.
sk: Mód pre '%s' je '%s'.

en: Mode on '%s' is now '%s'
sk: Mód pre '%s' je teraz '%s'

en: Modes
sk: Módy

en: Mute
sk: Umlčať

en: Mute opers
sk: Umlčať oper.

en: Mute users
sk: Umlčať použ.

en: My action:
sk: Moja akcia:

en: My nickname:
sk: Moja prezývka:

en: My text:
sk: Môj text:

en: N/A
sk: nedostupný

en: NICK <nickname>, sets your nick
sk: NICK <prezývka>, zmení vašu prezývku

en: Network problem: Server did not respond in %d second, please wait... | Network problem: Server did not respond in %d seconds, please wait...
sk[0]: Sieťový problém: Server neodpovedal do %d sekúnd, prosím počkajte...
sk[1]: Sieťový problém: Server neodpovedal do %d sekundy, prosím počkajte...
sk[2]: Sieťový problém: Server neodpovedal do %d sekúnd, prosím počkajte...

en: New passphrase confirmation failed
sk: Potvrdenie nového hesla zlyhalo

en: New passphrase:
sk: Nové heslo:

en: New query
sk: Nový rozhovor

en: Nickname
sk: Prezývka

en: Nickname can not be empty.
sk: Prezývka nemôže byť prázdna.

en: Nickname:
sk: Prezývka:

en: No help available for that command.
sk: Pre tento príkaz neexistuje nápoveda.

en: No such command.
sk: Neexistujúci príkaz.

en: No such user.
sk: Taký používateľ neexistuje.

en: No users found.
sk: Neboli nájdení žiadni používatelia.

en: Non-unicode string received. Cannot display.
sk: Bol prijatý ne-unicode reťazec. Nemôžem ho zobraziť.

en: Old passphrase:
sk: Staré heslo:

en: Online help
sk: Online nápoveda

en: Open query
sk: Otvoriť rozhovor

en: Other settings:
sk: Ďalšie nastavenia:

en: PART [<channel>], leaves the channel, by default the current one
sk: PART [<kanál>], opustí kanál, implicitne aktuálny

en: Passphrase
sk: Heslo

en: Passphrase changed
sk: Heslo zmenené

en: Passphrase required
sk: Je potrebné heslo

en: Passphrase:
sk: Heslo:

en: Passphrases don't match! Try again.
sk: Heslá sa nezhodujú, skúste znova.

en: Password required for the channel.
sk: Tento kanál vyžaduje heslo.

en: Paste
sk: Prilepiť

en: People
sk: Používatelia

en: Permission denied. You are not channel founder of channel '%s'.
sk: Operácia nepovolená. Nie ste zakladateľom kanálu '%s'.

en: Permission denied. You are not channel operator of channel '%s'.
sk: Operácia nepovolená. Nie ste operátorom kanálu '%s'.

en: Personal information
sk: Osobné údaje

en: Please select a file to send.
sk: Prosím zvoľte súbor, ktorý chcete odoslať.

en: Please wait while generating the key...
sk: Prosím počkajte, prebieha generovanie kľúča...

en: Plugin defined commands
sk: Príkazy definované pluginmi

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Private
sk: Súkromný

en: Public key fingerprint:
sk: Odtlačok verejného kľúča:

en: QUERY <nickname>, opens up a new private conversation window with someone
sk: QUERY <používateľ>, otvorí okno súkromného rozhovoru

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server, if any and quits Silky
sk: QUIT [<dôvod>], odpojí sa z aktuálneho serveru a ukončí Silky

en: Quit message:
sk: Správa pri ukončení:

en: Quits the application
sk: Ukončí aplikáciu

en: Quitting. Thank you for using Silky!
sk: Ukončujem. Ďakujem za používanie Silky!

en: RAW <command> [arguments], sends given SILC command to the server
sk: RAW <príkaz> [parametre]. odošle SILC príkaz s parametrami priamo na server

en: Re-enter the passphrase to verify you remember the passphrase
sk: Znovu zadajte heslo, kvoli overeniu

en: Ready! Click OK to continue.
sk: Hotovo! Kliknite na OK.

en: Real name:
sk: Meno:

en: Realname
sk: Meno

en: Received unknown key type.
sk: Bol prijatý neznámy typ kľúča.

en: Recent channels
sk: Posledné kanály

en: Recent messages
sk: Posledné správy

en: Recent servers
sk: Posledné servery

en: Refresh the settings
sk: Obnoviť nastavenia

en: Reject watching
sk: Zakázať pozorovanie

en: Rejected the key.
sk: Kľúč odmietnutý.

en: Remove Buddy
sk: Zmazať priateľa

en: Remove selected channel from the list
sk: Odstrániť zvolený kanál zo zoznamu

en: Remove selected person from the list
sk: Odstrániť zvoleného používateľa zo zoznamu

en: Remove selected server from the list
sk: Odstrániť zvolený server zo zoznamu

en: Restrict topic
sk: Obmedziť tému

en: Resume detached session
sk: Pripojiť odpojené sedenie

en: Resume session
sk: Pokračovať v sedení

en: Resumed connection to %s, please wait...
sk: Obnovujem spojenie s %s, prosím počkajte...

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 706
sk: SERVER <adresa> [<port>] [<heslo>], pripojí sa na server, implicitný port je 706

en: SET [<variable> [<value>]] Gets or sets a config variable
sk: SET [<premenná> [<hodnota>]] Vypíše alebo nastaví hodnotu premennej

en: Save the settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Saves your sessions and quits the application. You can resume the session later
sk: Uloží vaše posledné sedenie a ukončí aplikáciu. Neskôr môžte v sedení pokračovať

en: Search
sk: Hľadať

en: Search a channel by name
sk: Vyhľadať kanál podľa názvu

en: Search a person by nickname
sk: Vyhľadať používateľa podľa prezývky

en: Search by name:
sk: Vyhľadať podľa názvu:

en: Search by nickname:
sk: Vyhľadať podľa prezývky:

en: Search channels
sk: Hľadať kanály

en: Search people
sk: Hľadať používateľov

en: Secret
sk: Tajný

en: Select font:
sk: Zvoľte písmo:

en: Select from list:
sk: Vybrať zo zoznamu:

en: Select the channel you want to add to the list and click Add
sk: Zvoľte kanál, ktorý chcete pridať do zoznamu a kliknite na Pridať

en: Select the person you want to add to the list and click Add
sk: Zvoľte používateľa, ktorého chcete pridať do zoznamu a kliknite na Pridať

en: Select the user from the list you want to send a message to:
sk: Vyberte zo zoznamu používateľa, ktorému chcete poslať správu:

en: Select to specify parameters manually
sk: Zvoľte pre manuálne zadanie parametrov

en: Select to use automatic settings
sk: Zvoľte pre automatické parametre

en: Send
sk: Odoslať

en: Send file
sk: Poslať súbor

en: Send message
sk: Odoslať správu

en: Send the text
sk: Odoslať text

en: Sends a message to someone
sk: Pošle správu vybranému používateľovi

en: Server address:
sk: Adresa serveru:

en: Server information
sk: Údaje o serveri

en: Server messages:
sk: Správy serveru:

en: Servers
sk: Servery

en: Set %s to %s
sk: %s nastavené na %s

en: Set/unset channel as private channel
sk: Nastaví kanál ako súkromný

en: Set/unset channel as secret channel
sk: Nastaví kanál ako tajný

en: Set/unset operator silencing
sk: Zapne/vypne umlčanie operátorov

en: Set/unset that only channel operator or founder may set channel topic
sk: Obmedzí zmenu témy kanálu len pre operátorov a zakladateľa

en: Set/unset to reject anyone from watching you
sk: Zapne/vypne povolenie iným pozorovať vás

en: Set/unset user silencing
sk: Zapne/vypne umlčanie používateľov

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Show tip of the day on startup
sk: Zobraziť tip dňa pri štarte

en: Show tips on startup
sk: Zobraziť tipy pri štarte

en: Shows information of the server you are currently connected
sk: Zobrazí údaje o serveri ku ktorému ste práve pripojený

en: Shows your personal information
sk: Zobrazí vaše osobné údaje

en: Sign channel actions
sk: Podpisovať akcie na kanáloch

en: Sign channel messages
sk: Podpisovať správy na kanáloch

en: Sign private actions
sk: Podpisovať súkromné akcie

en: Sign private messages
sk: Podpisovať súkromné správy

en: Silky is a secure chat client using the SILC protocol.
sk: Silky je bezpečný komunikačný klient, používajúci SILC protokol.

en: That is your current nickname.
sk: To je vaša súčasná prezývka.

en: The channel is an invite-only channel and you are not invited.
sk: Nedá sa vstúpiť na kanál. Je len pre pozvaných a vy pozvaný nie ste.

en: The channel is full.
sk: Nedá sa vstúpiť na kanál. Je plný.

en: The passphrase is used to protect your keys
sk: Heslo slúži na ochranu vašich kľúčov

en: The server did not respond.
sk: Server neodpovedal.

en: There are many people with same nickname, message not sent. Please specify the target.
sk: Je pripojených viacero používateľov používajúcich túto prezývku. Prosím, bližšie zadajte cieľ.

en: There was an error while connecting to the server.
sk: Pri pripájaní sa ku serveru nastala chyba.

en: There was an unknown error while connecting to the server.
sk: Pri pripájaní sa ku serveru nastala neznáma chyba.

en: This key is already saved.
sk: Tento kľúč je už uložený.

en: This user is not yet on your buddy list.
sk: Tento používateľ ešte nie je vo vašom zozname priateľov.

en: Timestamp:
sk: Časový údaj:

en: Topic for '%s' is '%s'.
sk: Téma pre '%s' je '%s'.

en: Topic of '%s' is '%s'.
sk: Téma pre '%s' je '%s'.

en: Try `/join <channel>'.
sk: Skúste `/join <kanál>'.

en: Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
sk: Zadajte /HELP <príkaz> pre ďalšie informácie, alebo /HELP -l

en: Type new topic for the channel
sk: Zadajte novú tému pre kanál

en: Type the address of the new server
sk: Zadajte adresu nového serveru

en: Type the name of the server you want to add to the list and click on Search
sk: Zadajte názov serveru ktorý chcete pridať do zoznamu a kliknite na Hľadať

en: Type the nickname of the person you want to add to the list and click on Search
sk: Zadajte prezývku používateľa, ktorého chcete pridať do zoznamu a kliknite na Hľadať

en: Type the text you want to send
sk: Zadajte text, ktorý chcete odoslať

en: UNHANDLED TOPIC SET EVENT: Please report a bug to Silky development team
sk: NEOČAKÁVANÁ UDALOSŤ NASTAVENIA TÉMY: Prosím, ohláste chybu vývojárom Silky

en: Unknown option '%s'.
sk: Neznáma voľba '%s'.

en: Unmute
sk: Odumlčať

en: Usage: %s
sk: Použitie: %s

en: Usage: %s [-h][-v][-d][--debug-level=N]
sk: Použitie: %s [-h][-v][-d][--debug-level=N]

en: User defined commands
sk: Používateľom definované príkazy

en: User information
sk: Osobné údaje

en: User is not on channel '%s'.
sk: Používateľ nie je na kanáli '%s'.

en: User limit
sk: Limit používateľov

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Users
sk: Používatelia

en: Visuals
sk: Zobrazenie

en: WATCH -add <nickname>|-del <nickname> Add or remove user to watch list.
sk: WATCH -add <používateľ>|-del <používateľ> Pridá alebo odstráni používateľa zo zoznamu pozorovaných.

en: WHOIS <nickname> Shows available information of given user.
sk: WHOIS <nick> Zobrazí údaje o používateľovi.

en: When set server does not send invite notifications to you
sk: Keď je toto zapnuté, server vám neposiela oznamy o pozvaní

en: Who is
sk: Kto je

en: Wordlist for hilight:
    (separate by space)
sk: Zoznam zvýrazňovaných slov:
    (oddelené medzerou)

en: You are already connected or connecting. Disconnect first.
sk: Už ste pripojený, alebo sa práve pripájate. Najskôr sa odpojte.

en: You are already connected to '%s'.
sk: Už ste pripojený k serveru '%s'.

en: You are already connected.
sk: Už ste pripojený k serveru.

en: You are already connecting to a server, please wait.
sk: Už sa pripájate k serveru, prosím počkajte.

en: You are already on that channel.
sk: Už ste na tom kanáli.

en: You are currently connecting to a server, please wait.
sk: Práve sa pripájate k serveru, prosím počkajte.

en: You are not connected to server.
sk: Nie ste pripojený k serveru.

en: You are not connected.
sk: Nie ste pripojený.

en: You are not connected. Try /server <host> [<port>]
sk: Nie ste pripojený. Skúste /server <adresa> [<port>]

en: You are not on a channel.
sk: Nie ste na kanáli.

en: You are not on any channel.
sk: Nie ste na žiadnom kanáli.

en: You are not yet connected to server.
sk: Nie ste ešte pripojený k serveru.

en: You are now known as '%s'.
sk: Teraz ste známy ako '%s'.

en: You can change away message with profile editor
sk: Môžte zmeniť správu o neprítomnosti pomocou editora profilov

en: You do not want to talk to yourself.
sk: Sami so sebou sa predsa nechcete rozprávať.

en: You need to enter the name of the server!
sk: Musíte zadať názov serveru!

en: You were invited by %s
    (%s@%s)
sk: Boli ste pozvaný používateľom %s
    (%s@%s)

en: Your fingerprint:
sk: Váš odtlačok:

en: Your information
sk: Vaše údaje

en: Your name:
sk: Vaše meno:

en: Your nickname is now '%s'.
sk: Vaša prezývka je teraz '%s'.

en: _About
sk: _O aplikácii

en: _Channel
sk: _Kanál

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _File
sk: _Súbor

en: _Help
sk: Náp_oveda

en: _Messages
sk: S_právy

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: _Quit
sk: U_končiť

en: _Servers
sk: S_ervery

en: _Show user info
sk: _Informácie o používateľovi

en: _View
sk: _Zobraziť
