metacity 2.2 - en to nl translation catalogue (444 entries)

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
nl: "%s" in de configuratiedatabase is geen geldige waarde voor toetsbinding "%s"

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
nl: "%s", gevonden in de configuratiedatabase, is geen geldige waarde voor de muisknop-optietoets

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
nl: "%s" is geen geldige waarde voor aandacht-attribuut

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
nl: "%s" is geen geldige waarde voor grootte aanpassen-attribuut

en: "%s" is not a valid value for state attribute
nl: "%s" is geen geldige waarde voor status-attribuut

en: %d coordinate expressions parsed in %g seconds (%g seconds average)
nl: %d coordinatenexpressies verwerkt in %g seconden (gemiddelde van %g seconden)

en: %d stored in GConf key %s is not a reasonable number of workspaces, current maximum is %d
nl: %d opgeslagen in GConf-sleutel %s is geen redelijk aantal werkbladen, huidige maximum is %d

en: %d stored in GConf key %s is out of range 0 to %d
nl: %d opgeslagen in GConf-sleutel %s valt buiten het bereik 0 %d

en: %g milliseconds to draw one window frame
nl: %g milliseconden om een vensterraamwerk te tekenen

en: (Not implemented) Navigation works in terms of applications not windows
nl: (Niet geïmlementeerd) Navigatie werkt in termen van toepassingen, niet vensters

en: /Windows/Des_ktop
nl: /Vensters/_Bureaublad

en: /Windows/_All docks
nl: /Vensters/Alle panelen

en: /Windows/_Bottom dock
nl: /Vensters/_Onderpaneel

en: /Windows/_Dialog
nl: /Vensters/_Dialoogvenster

en: /Windows/_Left dock
nl: /Vensters/_Linker paneel

en: /Windows/_Modal dialog
nl: /Vensters/_Modaal dialoogvenster

en: /Windows/_Right dock
nl: /Vensters/_Rechter paneel

en: /Windows/_Splashscreen
nl: /Vensters/_Introvenster

en: /Windows/_Top dock
nl: /Vensters/_Bovenpaneel

en: /Windows/_Utility
nl: /Vensters/_Gereedschap

en: /Windows/tearoff
nl: /Vensters/tearoff

en: /_Windows
nl: /_Vensters

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
nl: <%s> afmetingen "%s" is niet gedefinieerd

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
nl: <%s> moet ofwel afmetingen specificeren, of een ouder met afmetingen

en: <%s> name "%s" used a second time
nl: <%s> naam "%s" een tweede keer gebruikt

en: <%s> parent "%s" has not been defined
nl: <%s> ouder "%s" is niet gedefinieerd

en: <author> specified twice for this theme
nl: <auteur> twee keer gegeven voor dit thema

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
nl: <knopfunctie="%s" status="%s" draw_ops="iets"/> moet voor deze kader-stijl gespecificeerd worden

en: <copyright> specified twice for this theme
nl: <copyright> twee keer gegeven voor dit thema

en: <date> specified twice for this theme
nl: <datum> twee keer gegeven voor dit thema

en: <description> specified twice for this theme
nl: <beschrijving> twee keer gegeven voor dit thema

en: <menu_icon function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this theme
nl: <menu_pictogram-functie="%s" status="%s" draw_ops="iets"/> moet gespecificeerd zijn voor dit thema

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
nl: <metacity_session> attribuut opgemerkt maar we hebben reeds de sessie-ID

en: <name> specified twice for this theme
nl: <naam> twee keer gegeven voor dit thema

en: A font description string describing a font for window titlebars. The size from the description will only be used if the titlebar_font_size option is set to 0, however. Also, this option is disabled if the titlebar_uses_desktop_font option is set to true. By default, titlebar_font is unset, causing Metacity to fall back to the desktop font even if titlebar_uses_desktop_font is false.
nl: Een fontbeschrijving voor het lettertype van de venstertitels. De grootte uit de beschrijving zal echter alleen worden gebruikt als titlebar_font_size op 0 is gezet. Tevens is deze optie uitgezet als titlebar_uses_desktop_font op 'waar' (true) staat. Standaard is titlebar_font niet ingesteld, zodat Metacity terugvalt naar het lettertype voor het bureaublad, zelfs al is titlebar_uses_desktop_font, onwaar (false).

en: A style called "%s" has not been defined
nl: Een stijl genaamd "%s" is niet gedefinieerd

en: Action on title bar double-click
nl: Actie op titelbalk-dubbelklik

en: Activate window menu
nl: Venstermenu activeren

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
nl: Alpha moet liggen tussen 0.0 (onzichtbaar) en 1.0 (volledig ondoorzichtig), maar was %g

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
nl: Alpha-waarde "%s" in gemengde kleur zit niet tussen 0.0 en 1.0

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
nl: Hoek moet liggen tussen 0.0 en 360.0, maar was %g

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %ld
nl: Toepassing heeft een overbodige _NET_WM_PID %ld ingesteld

en: Arrangement of buttons on the titlebar
nl: Schikking van de knoppen op de titelbalk

en: Arrangement of buttons on the titlebar. The value should be a string, such as "menu:minimize,maximize,close"; the colon separates the left corner of the window from the right corner, and the button names are comma-separated. Duplicate buttons are not allowed. Unknown button names are silently ignored so that buttons can be added in future metacity versions without breaking older versions.
nl: Schikking van de knoppen op de titelbalk. De waarde moet een tekenreeks zijn zoals: "menu:minimize,maximize,close"; de punt-komma scheidt de linkerhoek van het venster met de rechterhoek, de knop-namen zijn gescheiden door komma's. Dubbele knoppen zijn niet toegestaan. Onbekende knop-namen worden genegeerd zodat in toekomstige versies van metacity, knoppen kunnen worden toegevoegd zonder oudere versies te breken.

en: Aspect ratio "%s" is unknown
nl: Verhouding "%s" is onbekend

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
nl: Attribuut "%s" is ongeldig op een <%s> element in deze context

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
nl: Attribuut "%s" twee keer herhaald op hetzelfde <%s> element

en: Automatically raises the focused window
nl: Verhoogt automatisch het aandachtsvenster

en: Bar
nl: Balk

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
nl: Mengformaat is "meng/vg_kleur/ag_kleur/alpha", "%s" voldoet niet aan dit formaat

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
nl: Boolese waarde moet "true" of "false" zijn, niet "%s"

en: Border
nl: Rand

en: Border "%s" is unknown
nl: Rand "%s" is onbekend

en: Border-only window
nl: Venster met alleen randen

en: Bug in window manager:
nl: Fout in windowmanager:

en: Button Layouts
nl: Knoppenopmaak

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
nl: Knopverhouding %g is onredelijk

en: Button layout test %d
nl: Knoppenopmaaktest %d

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
nl: Kan niet twee draw_ops voor een <knop>-element hebben (thema specificeerde een draw_ops-attribuut en tevens een <draw_ops>-element, of specificeerde twee elementen)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
nl: Kan niet twee draw_ops voor een <menu_pictogram>-element hebben (thema specificeerde een draw_ops-attribuut en tevens een <draw_ops>-element, of specificeerde twee elementen)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
nl: Kan niet twee draw_ops voor een <onderdeel>-element hebben (thema specificeerde een draw_ops-attribuut en tevens een <draw_ops>-element, of specificeerde twee elementen)

en: Cannot specify both button_width/button_height and aspect ratio for buttons
nl: Kan niet tegelijk knop_breedte/knop_hoogte en de verhouding specificeren voor knoppen

en: Class
nl: Klasse

en: Clic_k to give focus
nl: _Klikken voor het geven van aandacht

en: Clicking a window while holding down this modifier key will move the window (left click), resize the window (middle click), or show the window menu (right click). Modifier is expressed as "&lt;Alt&gt;" or "&lt;Super&gt;" for example.
nl: Klikken op een venster, terwijl u deze controletoets ingedrukt houdt, zal dit venster verplaatsen (links klikken), de grootte van het venster aanpassen (middel-klikken), of het venstermenu tonen (rechts klikken). De controletoets is aangeduid als bijvoorbeeld "&lt;Alt&gt;" of "&lt;Super&gt;".

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close a window
nl: Een venster sluiten

en: Commands to run in response to keybindings
nl: Opdrachten die worden uitgevoerd bij toetsbindingen

en: Constant "%s" has already been defined
nl: Constante "%s" is reeds gedefinieerd

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een onbekende functie aan het begin van deze tekst: "%s"

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
nl: Coördinaatuitdrukking bevat letterteken '%s' wat niet is toegestaan

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
nl: Coördinaatuitdrukking bevat floating-point getal '%s' wat niet kon worden verwerkt

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
nl: Coördinaatuitdrukking bevat geheel getal '%s' wat niet kon worden verwerkt

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
nl: Coördinaatuitdrukking bevat schijnbaar geen functies of argumenten

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
nl: Coördinaatuitdrukking eindigde met een functie in plaats van een argument

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een sluithaakje zonder openingshaakje

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een openingshaakje zonder sluithaakje

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een argument waar een functie werd verwacht

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een onbekende variabele of constante "%s"

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een functie "%s" waar een argument werd verwacht

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
nl: Coördinaatuitdrukking bevat functie "%c" volgend op functie "%c" zonder argument in het midden

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer, this is really a Metacity bug, but are you sure you need a huge expression like that?
nl: Coördinaatuitdrukking-verwerker heeft zijn buffer laten overlopen. Dit is eigenlijk een Metacity fout, maar weet u wel zeker of u zo'n enorme uitdrukking nodig heeft?

en: Coordinate expression results in division by zero
nl: Coördinaatuitdrukking resulteert in een deling door nul

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
nl: Coördinaatuitdrukking probeert een mod-functie te gebruiken op een floating-point getal

en: Coordinate expression was empty or not understood
nl: Coördinaatuitdrukking was leeg of was niet begrepen

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
nl: Kon windowmanager-selectie niet verkrijgen op scherm %d display "%s"

en: Could not create directory '%s': %s
nl: Kon map '%s' niet aanmaken: %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
nl: Kon geen thema vinden! Zorg ervoor dat %s bestaat en de gebruikelijke thema's bevat.

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
nl: Kon sessiebestand '%s' niet openen voor schrijven: %s

en: Could not parse "%s" as a floating point number
nl: Kon "%s" niet als 'floating-point'-getal verwerken

en: Could not parse "%s" as an integer
nl: Kon "%s" niet verwerken als geheel getal

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
nl: Kon alpha-waarde "%s" niet verwerken in gemengde kleur

en: Could not parse color "%s"
nl: Kon kleur "%s" niet verwerken

en: Could not parse font description "%s" from GConf key %s
nl: Kon lettertypebeschrijving "%s" niet verwerken van Gconf-sleutel %s

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
nl: Kon schaduwfactor "%s" in schaduwkleur niet verwerken

en: Could not release screen %d on display "%s"
nl: Kon scherm %d op display "%s" niet vrijmaken

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
nl: Vertraging in milliseconden voor de optie: automatisch verhogen

en: Determines whether applications or the system can generate audible 'beeps'; may be used in conjunction with 'visual bell' to allow silent 'beeps'.
nl: Bepaalt of toepassingen of het systeem hoorbare 'piepjes' kan genereren; kan samen met 'visuele bel' gebruikt worden om geluidloze 'piepjes' mogelijk te maken.

en: Dialog Box
nl: Dialoogvenster

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: pijl "%s" voor <%s> element

en: Did not understand color component "%s" in color specification
nl: Niet begrepen: kleurcomponent "%s" in kleurspecificatie

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: vul-type "%s" voor <%s> element

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: schaduw "%s" voor <%s> element

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: status "%s" voor <%s> element

en: Did not understand state "%s" in color specification
nl: Niet begrepen: status "%s" in kleurspecificatie

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
nl: Niet begrepen: de laatste tekens "%s" in tekenreeks "%s"

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
nl: Niet begrepen: de waarde "%s" voor type kleurverloop

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
nl: Misfeatures uitzetten die vereist zijn voor oude of gebroken toepassingen

en: Distance "%s" is unknown
nl: Afstand "%s" is onbekend

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
nl: %d frames getekend in %g seconden voor client (%g milliseconden per frame) en %g seconden op wandklok inclusief X serverbronnen (%g milliseconden per frame)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
nl: Element <%s> is niet toegestaan onder <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een <%s> element

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een <constant> element

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een afstand/rand/verhouding element

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een "draw operation" element

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een naam/auteur/datum/beschrijving element

en: Enable Visual Bell
nl: Visuele bel gebruiken

en: Error %d was expected but %d given
nl: Fout %d verwacht maar %d gekregen

en: Error closing session file '%s': %s
nl: Fout bij sluiten sessiebestand '%s': %s

en: Error launching metacity-dialog to ask about killing an application: %s
nl: Fout bij het opstarten van het metacity-dialoogvenster waarbij gevraagd wordt naar het vernietigen van een toepassing: %s

en: Error launching metacity-dialog to print an error about a command: %s
nl: Fout bij het starten van een metacity-dialoogvenster om een foutmelding te tonen over een opdracht: %s

en: Error launching metacity-dialog to warn about apps that don't support session management: %s
nl: Fout bij opstarten metacity-dialoogvenster waarin wordt gewaarschuwd voor toepassingen die sessie-management niet ondersteunen: %s

en: Error loading theme: %s
nl: Fout bij laden van thema: %s

en: Error not expected but one was returned: %s
nl: Geen fout verwacht maar kreeg wel een fout: %s

en: Error reading from dialog display process: %s
nl: Fout bij lezen van dialoogvenster-proces: %s

en: Error setting name for workspace %d to "%s": %s
nl: Fout bij het instellen van de naam voor werkblad %d op "%s": %s

en: Error setting number of workspaces to %d: %s
nl: Fout bij het instellen van het aantal werkbladen op %d: %s

en: Error was expected but none given
nl: Fout verwacht maar niet ontvangen

en: Error writing session file '%s': %s
nl: Fout bij schrijven sessiebestand '%s': %s

en: Failed to a open connection to a session manager, so window positions will not be saved: %s
nl: Kon geen verbinding maken met een sessiemanager, dus vensterposities zullen niet worden opgeslagen: %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
nl: Logboek %s openen via fdopen() mislukt: %s

en: Failed to get hostname: %s
nl: Ophalen hostname mislukt: %s

en: Failed to load theme "%s": %s
nl: Laden thema "%s" mislukt: %s

en: Failed to open X Window System display '%s'
nl: Openen van X Window System display, mislukt: '%s'

en: Failed to open debug log: %s
nl: debug-logboek openen mislukt: %s

en: Failed to parse message "%s" from dialog process
nl: Verwerken bericht "%s" van dialoogvenster-proces mislukt

en: Failed to parse saved session file: %s
nl: Verwerken van opgeslagen sessiebestand mislukt: %s

en: Failed to read saved session file %s: %s
nl: Lezen van opgeslagen sessiebestand %s mislukt: %s

en: Failed to read theme from file %s: %s
nl: Kon thema niet uit bestand %s lezen: %s

en: Failed to restart: %s
nl: Herstarten mislukt: %s

en: Fake menu item %d
nl: Nepmenu-item %d

en: Fatal IO error %d (%s) on display '%s'.
nl: Fatale IO-fout %d (%s) op display '%s'.

en: Focus behavior:
nl: Aandachtgedrag:

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
nl: Als u deze toepassing geforceerd afsluit zullen alle niet opgeslagen veranderingen verloren gaan.

en: Frame geometry does not specify size of buttons
nl: Kader-afmetingen geeft geen afmeting van knoppen

en: Frame style already has a button for function %s state %s
nl: Kader-stijl heeft reeds een knop voor functie %s status %s

en: Frame style already has a piece at position %s
nl: Kader-stijl heeft al een onderdeel op positie %s

en: GConf key "%s" is set to an invalid type
nl: GConf-sleutel "%s" is op een ongeldig type ingesteld

en: GConf key '%s' is set to an invalid value
nl: GConf-sleutel '%s' is ingesteld op een ongeldige waarde

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
nl: GTK-kleurspecificatie moet een sluithaakje hebben na de status, dus: gtk: fg[NORMAL] waarbij NORMAL de stutus is; kon "%s" niet verwerken

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
nl: GTK-kleurspecificatie moet de toestand in rechte haken hebben, bijv. gtk:fg[NORMAL] waarbij NORMAL de toestand is; kon "%s" niet verwerken

en: Gradients should have at least two colors
nl: Kleurverloop moet tenminste twee kleuren hebben

en: Hide all windows and focus desktop
nl: Alle vensters verbergen en de dekstop de aandacht geven

en: If true, and the focus mode is either "sloppy" or "mouse" then the focused window will be automatically raised after a delay (the delay is specified by the auto_raise_delay key).
nl: Indien waar, en de aandachtsmodus is ofwel "slap" of "muis", zal het aandachtsvenster na een bepaalde tijd automatisch worden verhoogd (de vertraging wordt gespecificieerd met de auto_raise_delay-toets).

en: If true, ignore the titlebar_font option, and use the standard application font for window titles.
nl: Indien waar, de titlebar_font-optie negeren, en het standaard toepassings-font gebruiken voor venstertitels.

en: If true, metacity will give the user less feedback and less sense of "direct manipulation", by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications and terminal servers to function when they would otherwise be impractical.
nl: Indien waar, geeft metacity de gebruiker minder directe terugkoppeling door raamwerken te gebruiken en animaties te minimaliseren. Dit is een behoorlijke vermindering van bruikbaarheid, maar kan in sommige situaties wenselijk zijn.

en: If true, then Metacity works in terms of applications rather than windows. The concept is a bit abstract, but in general an application-based setup is more like the Mac and less like Windows. When you focus a window in application-based mode, all the windows in the application will be raised. Also, in application-based mode, focus clicks are not passed through to windows in other applications. The existence of this setting is somewhat questionable. But it's better than having settings for all the specific details of application-based vs. window-based, e.g. whether to pass through clicks. Also, application-based mode is largely unimplemented at the moment.
nl: Indien waar, werkt Metacity in termen van toepassingen in plaats van vensters. Het concept is ietwat abstract, maar een toepassing-gebaseerde opstelling lijkt meer op een Macintosch dan op Windows. Als u een venster aandacht geeft in toepassing-gebaseerde modus, zullen alle vensters van de toepassing verhoogd worden. Tevens geldt dat aandachts-klikken niet worden doorgegeven naar vensters in andere toepassingen. Het bestaan van deze optie is ietwat discutabel, maar het is beter dan het hebben van instellingen voor alle specifieke detail-verschillen tussen toepassing-gebaseerd en windows-gebaseerd. Bijvoorbeeld of muisklikken moeten worden doorgegeven. Bovendien is toepassing-gebaseerde modus momenteel grotendeels nog niet geïmplementeerd.

en: If true, trade off usability for less resource usage
nl: Indien waar, bruikbaarheid inwisselen voor efficiënt bronnengebruik

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
nl: Hier draw_ops "%s" meenemen zou een circulaire verwijzing creëren

en: Integer %ld is too large, current max is %d
nl: Geheel getal %ld is te groot, huidige maximum is %d

en: Integer %ld must be positive
nl: Geheel getal %ld moet positief zijn

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
nl: Ongeldige titel-schaal "%s" (u kunt kiezen uit: xx-small, x-small, small, medium, large, x-large, xx-large)

en: Large Title Font
nl: Lettertype voor grote titel

en: Line %d character %d: %s
nl: Regel %d teken %d: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
nl: Thema "%s" in %g seconden geladen

en: Lost connection to the display '%s';
    most likely the X server was shut down or you killed/destroyed
    the window manager.
nl: Verbinding is verbroken met display '%s';
    waarschijnlijk is de X-server uitgezet of heeft u de window-manager vernietigd.

en: Lower window below other windows
nl: Venster verlagen onder andere vensters

en: Ma_ximize
nl: Ma_ximaliseren

en: Maximize Window
nl: Venster maximaliseren

en: Maximize a window
nl: Een venster maximaliseren

en: Maximize window horizontally
nl: Een venster horizontaal maximaliseren

en: Maximize window vertically
nl: Een venster vertikaal maximaliseren

en: Metacity was compiled without support for verbose mode
nl: Metacity is gecompileerd zonder ondersteuning voor verbose-mode

en: Mi_nimize
nl: Mi_nimaliseren

en: Minimize Window
nl: Venster minimaliseren

en: Minimize a window
nl: Een venster minimaliseren

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
nl: Ontbrekende <kader-status="%s" grootte_aanpassen="%s" aandacht="%s" stijl="iets"/>

en: Modal Dialog Box
nl: Blokkerend dialoogvenster

en: Modifier to use for modified window click actions
nl: Controletoets voor aangepaste venster-klik acties

en: Move a window
nl: Een venster verplaatsen

en: Move backward between panels and the desktop immediately
nl: Achterwaarts bewegen tussen panelen en het bureaublad

en: Move backwards between panels and the desktop with popup
nl: Achterwaarts bewegen tussen vensters en het bureaublad middels een popup

en: Move backwards between windows immediately
nl: Achterwaarts bewegen tussen vensters

en: Move between panels and the desktop immediately
nl: Bewegen tussen panelen en het bureaublad

en: Move between panels and the desktop with popup
nl: Bewegen tussen panelen en het bureaublad middels een popup

en: Move between windows immediately
nl: Bewegen tussen vensters

en: Move between windows with popup
nl: Bewegen tussen vensters middels een popup

en: Move focus backwards between windows using popup display
nl: Achterwaarts de aandacht verplaatsen tussen vensters middels een popup-venster

en: Move window one workspace down
nl: Venster één werkblad naar beneden verplaatsen

en: Move window one workspace to the left
nl: Venster één werkblad naar links verplaatsen

en: Move window one workspace to the right
nl: Venster één werkblad naar rechts verplaatsen

en: Move window one workspace up
nl: Venster één werkblad naar boven verplaatsen

en: Move window to workspace 1
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 1

en: Move window to workspace 10
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 10

en: Move window to workspace 11
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 11

en: Move window to workspace 12
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 12

en: Move window to workspace 2
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 2

en: Move window to workspace 3
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 3

en: Move window to workspace 4
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 4

en: Move window to workspace 5
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 5

en: Move window to workspace 6
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 6

en: Move window to workspace 7
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 7

en: Move window to workspace 8
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 8

en: Move window to workspace 9
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 9

en: Name of workspace
nl: Werkbladnaam

en: No "%s" attribute on <%s> element
nl: Geen "%s" attribuut op <%s> element

en: No "%s" attribute on element <%s>
nl: Geen "%s" attribuut op element <%s>

en: No "alpha" attribute on element <%s>
nl: Geen "alpha" attribuut op element <%s>

en: No "arrow" attribute on element <%s>
nl: Geen "pijl" attribuut op element <%s>

en: No "bottom" attribute on element <%s>
nl: Geen "onder" attribuut op element <%s>

en: No "color" attribute on element <%s>
nl: Geen "kleur" attribuut op element <%s>

en: No "extent_angle" attribute on element <%s>
nl: Geen "reikweidte_hoek" attribuut op element <%s>

en: No "filename" attribute on element <%s>
nl: Geen "bestandsnaam" attribuut op element <%s>

en: No "focus" attribute on <%s> element
nl: Geen "aandacht" attribuut op <%s> element

en: No "function" attribute on <%s> element
nl: Geen "functie" attribuut op <%s> element

en: No "height" attribute on element <%s>
nl: Geen "hoogte" attribuut op element <%s>

en: No "left" attribute on element <%s>
nl: Geen "links" attribuut op element <%s>

en: No "name" attribute on element <%s>
nl: Geen "naam" attribuut op element <%s>

en: No "position" attribute on <%s> element
nl: Geen "positie" attribuut op <%s> element

en: No "resize" attribute on <%s> element
nl: Geen "grootte aanpassen" attribuut op <%s> element

en: No "right" attribute on element <%s>
nl: Geen "rechts" attribuut op element <%s>

en: No "shadow" attribute on element <%s>
nl: Geen "schaduw" attribuut op element <%s>

en: No "start_angle" attribute on element <%s>
nl: Geen "begin_hoek" attribuut op element <%s>

en: No "state" attribute on <%s> element
nl: Geen "status" attribuut op <%s> element

en: No "state" attribute on element <%s>
nl: Geen "status" attribuut op element <%s>

en: No "style" attribute on <%s> element
nl: Geen "stijl" attribuut op <%s> element

en: No "top" attribute on element <%s>
nl: Geen "boven" attribuut op element <%s>

en: No "type" attribute on element <%s>
nl: Geen "type" attribuut op element <%s>

en: No "value" attribute on <%s> element
nl: Geen "waarde" attribuut op <%s> element

en: No "value" attribute on element <%s>
nl: Geen "waarde" attribuut op element <%s>

en: No "width" attribute on element <%s>
nl: Geen "breedte" attribuut op element <%s>

en: No "x" attribute on element <%s>
nl: Geen "x" attribuut op element <%s>

en: No "x1" attribute on element <%s>
nl: Geen "x1" attribuut op element <%s>

en: No "x2" attribute on element <%s>
nl: Geen "x2" attribuut op element <%s>

en: No "y" attribute on element <%s>
nl: Geen "y" attribuut op element <%s>

en: No "y1" attribute on element <%s>
nl: Geen "y1" attribuut op element <%s>

en: No "y2" attribute on element <%s>
nl: Geen "y2" attribuut op element <%s>

en: No <%s> set for theme "%s"
nl: Geen <%s> ingesteld voor thema "%s"

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
nl: Er zijn geen <draw_ops> genaamd "%s" gedefinieerd

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
nl: Er zijn geen <draw_ops> met naam "%s" gedefinieerd

en: No command %d has been defined.
nl: Er is geen opdracht %d gedefinieerd.

en: No draw_ops provided for button
nl: Geen draw_ops gegeven voor knop

en: No draw_ops provided for frame piece
nl: Geen draw_ops gegeven voor kader-onderdeel

en: No draw_ops provided for menu icon
nl: Geen draw_ops gegeven voor menu-pictogram

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
nl: Geen kader-stijl ingesteld voor venstertype "%s" in thema "%s", voeg een <venstertype="%s" stijlverzameling="iets"/> element toe

en: No text is allowed inside element <%s>
nl: Geen tekst toegestaan binnen element <%s>

en: Normal Application Window
nl: Normaal programmavenster

en: Normal Title Font
nl: Lettertype voor normale titel

en: Number of workspaces
nl: Aantal werkbladen

en: Number of workspaces. Must be more than zero, and has a fixed maximum (to prevent accidentally destroying your desktop by asking for 34 million workspaces).
nl: Aantal werkbladen. Moet groter zijn dan nul, en heeft een vast maximum (om te voorkomen dat u per ongeluk uw bureablad vernietigt, door te vragen om 34 miljoen werkbladen).

en: Only on _This Workspace
nl: Alleen op dit _werkblad

en: Open another one of these windows
nl: Nog zo'n venster openen

en: Opened log file %s
nl: Logboek %s geopend

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
nl: Buitenste element in thema moet zijn: <metacity_theme>, niet <%s>

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
nl: Eigenschap %s bij venster 0x%lx bevat ongeldige UTF-8

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
nl: Eigenschap %s bij venster 0x%lx bevat ongeldige UTF-8 voor item %d van de lijst

en: Put on _All Workspaces
nl: Op _alle werkbladen tonen

en: Raise obscured window, otherwise lower
nl: Bedekt venster verhogen, anders verlagen

en: Raise window above other windows
nl: Venster verhogen boven andere vensters

en: Resize a window
nl: Venstergrootte veranderen

en: Roll _Up
nl: _Oprollen

en: Run a defined command
nl: Voorgedefineerde opdracht uitvoeren

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
nl: Scherm %d op display "%s" heeft al een windowmanager

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
nl: Scherm %d op display "%s" heeft al een windowmanager; probeer de optie: --replace te gebruiken om de huidige windowmanager te vervangen.

en: Screen %d on display '%s' is invalid
nl: Scherm %d op display '%s' is ongeldig

en: Select how to give focus to windows
nl: Kiezen hoe u vensters aandacht geeft

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
nl: Schaduwfactor "%s" in schaduwkleur is negatief

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
nl: Schaduwformaat is "schaduw/basiskleur/factor", "%s" voldoet niet aan dit formaat

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
nl: Behoort geen "grootte aanpassen" attribuut te hebben op <%s> element voor gemaximaliseerde/opgerolde toestanden

en: Show the panel menu
nl: Het paneel menu tonen

en: Show the panel run dialog
nl: Het paneel uitvoer-dialoog tonen

en: Small Title Font
nl: Lettertype voor kleine titel

en: Some applications break specifications in ways that result in window manager misfeatures. For example, ideally Metacity would place all dialogs in a consistent position with respect to their parent window. This requires ignoring application-specified positions for dialogs. But some versions of Java/Swing mark their popup menus as dialogs, so Metacity has to disable dialog positioning to allow menus to work in broken Java applications. There are several other examples like this. This option puts Metacity in full-on Correct mode, which perhaps gives a moderately nicer UI if you don't need to run any broken apps. Sadly, workarounds must be enabled by default; the real world is an ugly place. Some of the workarounds are workarounds for limitations in the specifications themselves, so sometimes a bug in no-workarounds mode won't be fixable without amending a spec.
nl: Sommige toepassingen overtreden de specificaties zodanig dat de window manager onjuist functioneert. Bijvoorbeeld: in het ideale geval zou Metacity alle dialoogvensters in een consistente positie plaatsen ten opzichte van hun moedervenster. Dit vereist het negeren van door toepassingen aangegeven posities voor dialoogvensters. Echter, sommige versies van Java/Swing markeren hun contextmenu's als dialoogvensters, dus moet Metacity dialoogvensterpositionering uitschakelen zodat menu's in kapotte Java-toepassingen werken. Er zijn nog meer voorbeelden zoals deze. Deze optie zet Metacity in volledige 'correct'-modus, welke de gebruiker misschien een iets vriendelijkere gebruikersinterface geeft indien u niet gedwongen bent kapotte toepassingen te gebruiken. Helaas moeten de omzeiltrucs standaard worden ingeschakeld; de buitenwereld is een gemeen oord. Sommige van de trucs omzeilen beperkingen in de specificaties zelf. Als gevolg daarvan is een probleem in de 'geen trucs'-modus soms niet te repareren zonder een aanvulling te schrijven op de specificatie.

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
nl: Een ander programma gebruikt reeds de %s-toets met controletoets %x als toetsbinding

en: Style has already been specified for state %s focus %s
nl: Stijl is reeds gespecificeerd voor status %s aandacht %s

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
nl: Stijl is reeds gespecificeerd voor status %s grootte aanpassen %s aandacht %s

en: Switch to workspace 1
nl: Schakelen naar werkblad 1

en: Switch to workspace 10
nl: Schakelen naar werkblad 10

en: Switch to workspace 11
nl: Schakelen naar werkblad 11

en: Switch to workspace 12
nl: Schakelen naar werkblad 12

en: Switch to workspace 2
nl: Schakelen naar werkblad 2

en: Switch to workspace 3
nl: Schakelen naar werkblad 3

en: Switch to workspace 4
nl: Schakelen naar werkblad 4

en: Switch to workspace 5
nl: Schakelen naar werkblad 5

en: Switch to workspace 6
nl: Schakelen naar werkblad 6

en: Switch to workspace 7
nl: Schakelen naar werkblad 7

en: Switch to workspace 8
nl: Schakelen naar werkblad 8

en: Switch to workspace 9
nl: Schakelen naar werkblad 9

en: Switch to workspace above this one
nl: Schakelen naar werkblad boven huidige

en: Switch to workspace below this one
nl: Schakelen naar werkblad onder huidige

en: Switch to workspace on the left
nl: Schakelen naar werkblad aan de linkerkant

en: Switch to workspace on the right
nl: Schakelen naar werkblad aan de rechterkant

en: System Bell is Audible
nl: Systeembel is hoorbaar

en: Take a screenshot
nl: Een schermafdruk maken

en: Take a screenshot of a window
nl: Een schermafdruk van een venster maken

en: Tells Metacity how to implement the visual indication that the system bell or another application 'bell' indicator has been rung. Currently there are two valid values, "fullscreen", which causes a fullscreen white-black flash, and "frame_flash" which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default "system beep"), the currently focused window's titlebar is flashed.
nl: Vertelt Metacity hoe de de visuele indicatie dat de systeembel of een andere toepassings-bel is afgegaan, moet worden geimplementeerd. Momenteel zijn er twee geldige waardes, "fullscreen", wat een zwart-witte flits over hele beelscherm geeft, of "frame_flash" waarbij de titelbalk opflitst van de toepassing die het belsignaal gaf. Als de toepassing die het belletje gaf onbekend is (wat meestal het geval is bij de standaard "systeem-piep"), zal de titelbalk van het huidige scherm dat de focus heeft opflitsen.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_N keys define keybindings that correspond to these commands. Pressing the keybinding for run_command_N will execute command_N.
nl: De sleutels: /apps/metacity/global_keybindings/run_command_N definiëren toetskoppelingen die corresponderen met deze opdrachten. Het intoetsen van de toetskoppeling voor run_command_N zal de opdracht command_N uitvoeren.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
nl: De sleutel: /apps/metacity/global_keybindings/run_command_screenshot definieert een toetskoppeling waardoor de opdracht in deze instelling wordt uitgevoerd.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_window_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
nl: De sleutel /apps/metacity/global_keybindings/run_command_window_screenshot definieert een toetskoppeling waardoor de opdracht in deze instelling wordt uitgevoerd.

en: The keybinding that runs the correspondingly-numbered command in /apps/metacity/keybinding_commands The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die de overeenkomstig genummerde opdracht in /apps/metacity/keybinding_commands uitvoert. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to the workspace above the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar het werkblad boven het huidige werkblad. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to the workspace below the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar het werkblad onder het huidige werkblad. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to the workspace on the left of the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar het werkblad links van het huidige werkblad. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to the workspace on the right of the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar het werkblad rechts van het huidige werkblad. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 1. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 1. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 10. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 10. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 11. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 11. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 12. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 12. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 2. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 2. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 3. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 3. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 4. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 4. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 5. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 5. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 6. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 6. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 7. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 7. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 8. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 8. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding that switches to workspace 9. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die schakelt naar werkblad 9. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to activate the window menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het activeren van het venstermenu. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to close a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het sluiten van een venster. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to enter "move mode" and begin moving a window using the keyboard. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die de "verplaatsmodus" inschakelt om een venster te verplaatsen met behulp van het toetsenbord. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to enter "resize mode" and begin resizing a window using the keyboard. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling die de "grootte veranderen-modus" inschakelt om de venstergrootte te veranderen met behulp van het toetsenbord. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to hide all normal windows and set the focus to the desktop background. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het verbergen van alle normale vensters en het verplaatsen van de aandacht naar de bureaubladachtergrond. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to maximize a window The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het maximaliseren van een venster. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to minimize a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het minimaliseren van een venster. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window one workspace down. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster één werkblad naar beneden te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window one workspace to the left. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster één werkblad naar links te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window one workspace to the right. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster één werkblad naar rechts te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window one workspace up. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster één werkblad naar boven te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 1. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 1 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 10. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 10 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 11. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 11 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 12. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 12 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 2. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 2 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 3. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 3 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 4. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 4 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 5. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 5 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 6. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 6 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 7. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 7 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 8. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 8 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move a window to workspace 9. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om een venster naar werkblad 9 te verplaatsen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move focus backwards between panels and the desktop, using a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het terugverplaatsen van de aandacht tussen panelen en het bureaublad, met behulp van een opduikvenster.Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move focus backwards between panels and the desktop, without a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het terugverplaatsen van de aandacht tussen panelen en het bureaublad, zonder een opduikvenster.Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move focus backwards between windows without a popup window. Holding "shift" together with this binding makes the direction go forward again. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het terugverplaatsen van de aandacht tussen vensters, zonder een opduikvenster. Het ingedrukt houden van de "Shift"-toets tezamen met deze toetskoppeling zorgt ervoor dat de richting weer verandert naar vooruit.Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move focus backwards between windows, using a popup window. Holding "shift" together with this binding makes the direction go forward again. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het terugverplaatsen van de aandacht tussen vensters, met behulp van een opduikvenster. Het ingedrukt houden van "Shift" tezamen met deze toetskoppeling zorgt ervoor dat de richting weer verandert naar vooruit.Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move focus between panels and the desktop, using a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het verplaatsen van de aandacht tussen panelen en het bureaublad, met behulp van een opduikvenster.Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move focus between panels and the desktop, without a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het verplaatsen van de aandacht tussen panelen en het bureaublad, zonder een opduikvenster.Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move focus between windows without a popup window. (Traditionally &lt;Alt&gt;Escape) Holding the "shift" key while using this binding reverses the direction of movement. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het verplaatsen van de aandacht tussen vensters, zonder opduikvenster. (&lt;Alt&gt;Escape is hiervoor gebruikelijk.) Het ingedrukt houden van de "Shift"-toets gedurende het gebruik van deze toetskoppeling zorgt ervoor dat de bewegingsrichting verandert.Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to move focus between windows, using a popup window. (Traditionally &lt;Alt&gt;Tab) Holding the "shift" key while using this binding reverses the direction of movement. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het verplaatsen van de aandacht tussen vensters, met behulp van een opduikvenster. (&lt;Alt&gt;Tab is hiervoor gebruikelijk.) Het ingedrukt houden van de "Shift"-toets tezamen met deze toetskoppeling zorgt ervoor dat de bewegingsrichting verandert.Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to toggle always on top. A window that is always on top will always be visible over other overlapping windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling waarbij "altijd boven" wordt omgeschakeld. Een venster dat altijd boven is, zal altijd zichtbaar zijn boven andere overlappende vensters. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to toggle fullscreen mode. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om naar volledig scherm-modus te schakelen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to toggle maximization. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het omschakelen van de maximalisatiestaat. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to toggle shaded/unshaded state. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het omschakelen van de opgerold/afgerold-staat. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to toggle whether the window is on all workspaces or just one. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om te schakelen tussen de staat waarin het venster zich op alle werkbladen- en de staat waarin het zich op slechts één werkblad bevindt. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding used to unmaximize a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling om het vensterformaat te herstellen. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding which display's the panel's "Run Program" dialog box. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het in het paneel tonen van het "Uitvoeren" dialoogvenster. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding which invokes the panel's screenshot utility to take a screenshot of a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het nemen van een schermafdruk van een venster. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding which invokes the panel's screenshot utility. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor het nemen van een schermafdruk. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The keybinding which shows the panel's main menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetskoppeling voor tonen van het hoofdmenu van het paneel. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: The name of a workspace.
nl: De naam van een werkblad.

en: The screenshot command
nl: De opdracht voor schermafdruk

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth.
nl: Het thema bepaalt het uiterlijk van vensterranden, titelbalk, enzovoort.

en: The time delay before raising a window if auto_raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
nl: De wachttijd alvorens een venster te verhogen als auto_raise op 'true' staat. De wachttijd is gegeven in duizendsten van seconden.

en: The window "%s" is not responding.
nl: Het venster "%s" reageert niet.

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
nl: De vesteraandachtmodus geeft de wijze van vensteractivatie aan. Er zijn drie mogelijke waarden; "klik" betekent dat vensters moeten worden aangeklikt om ze aandacht te geven, "slap" betekent dat vensters aandacht krijgen wanneer de muispijl het venster binnenkomt, en "muis" betekent dat vensters aandacht krijgen wanneer de muispijl het venster binnenkomt en aandacht verliezen wanneer de muispijl het venster verlaat.

en: The window screenshot command
nl: De opdracht voor venster-schermafdruk

en: Theme already has a menu icon for function %s state %s
nl: Thema heeft reeds een menu-pictogram voor functie %s status %s

en: Theme contained an expression "%s" that resulted in an error: %s
nl: Thema bevat een uitdrukking "%s" wat resulteert in een foutmelding: %s

en: Theme file %s did not contain a root <metacity_theme> element
nl: Themabestand %s bevatte geen root <metacity_theme> element

en: There was an error running "%s":
    %s.
nl: Er trad een fout op bij het uitvoeren van "%s":
    %s.

en: These windows do not support "save current setup" and will have to be restarted manually next time you log in.
nl: Deze vensters ondersteunen niet "huidige instellingen opslaan" en zullen bij een volgende sessie opnieuw moeten worden opgestart.

en: This is a demo button with a 'quit' icon
nl: Dit is een demoknop met een 'afsluiten'-pictogram

en: This is a demo button with an 'open' icon
nl: Dit is een demoknop met een 'openen'-pictogram

en: This is a sample message in a sample dialog
nl: Dit is een voorbeeldbericht in een voorbeelddialoogvenster

en: This keybinding changes whether a window is above or below other windows. If the window is covered by another window, it raises the window above other windows. If the window is already fully visible, it lowers the window below other windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: Deze toetskoppeling bepaalt of een venster zich boven of onder andere vensters bevindt. Als het venster bedekt wordt door een ander venster, dan verhoogt dit het venster boven de andere vensters. Als het venster reeds volledig zichtbaar is, verlaagt dit het venster onder de andere vensters. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: This keybinding lowers a window below other windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: Deze toetskoppeling verlaagt een venster onder andere vensters. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: This keybinding raises the window above other windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: Deze toetskoppeling verhoogt een venster boven andere vensters. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: This keybinding resizes a window to fill available horizontal space. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: Deze toetskoppeling verandert de grootte van een venster zodat het de beschikbare horizontale ruimte vult. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: This keybinding resizes a window to fill available vertical space. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: Deze toetskoppeling verandert de grootte van een venster zodat het de beschikbare verticale ruimte vult. Het formaat ziet eruit als"&lt;Control&gt;a" of "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Hierbij zijn kleine- en hoofdletters toegestaan, evenals afkortingen zoals "&lt;Ctl&gt;" en "&lt;Ctrl&gt;". Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks "uitgeschakeld", dan zal deze actie geen toetskoppeling kennen.

en: This option determines the effects of double-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, and 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window.
nl: Deze optie bepaalt het effect van dubbelklikken op de titelbalk. Momenteel geldige waardes zijn 'toggle_shade', welke het venster zal oprollen/afrollen, en 'toggle_maximize' welke het venster zal maximaliseren/herstellen.

en: Title
nl: Titel

en: Toggle always on top state
nl: "Altijd boven"-staat omschakelen

en: Toggle fullscreen mode
nl: Volledig scherm-modus omschakelen

en: Toggle maximization state
nl: Maximalisatiestaat omschakelen

en: Toggle shaded state
nl: Opgerold-staat omschakelen

en: Toggle window on all workspaces
nl: Venster op alle werkbladen omschakelen

en: Torn-off Menu
nl: Losgescheurd menu

en: Turns on a visual indication when an application or the system issues a 'bell' or 'beep'; useful for the hard-of-hearing and for use in noisy environments, or when 'audible bell' is off.
nl: Geeft een zichtbare indicatie wanneer een toepassing of het systeem een 'bel' of 'piepje' geeft; handig voor slechthorenden of voor gebruik in omgevingen met veel lawaai, of wanneer de 'hoorbare bel' uitstaat.

en: Unknown attribute %s on <geometry> element
nl: Onbekend attribuut %s op <geometry> element

en: Unknown attribute %s on <maximized> element
nl: Onbekend attribuut %s op <maximized> element

en: Unknown attribute %s on <metacity_session> element
nl: Onbekend attribuut %s op <metacity_session> element

en: Unknown attribute %s on <window> element
nl: Onbekend attribuut %s op <window> element

en: Unknown element %s
nl: Onbekend element %s

en: Unknown function "%s" for button
nl: Onbekende functie "%s" voor knop

en: Unknown function "%s" for menu icon
nl: Onbekende functie "%s" voor menu-pictogram

en: Unknown position "%s" for frame piece
nl: Onbekende positie "%s" voor kader-onderdeel

en: Unknown state "%s" for button
nl: Onbekende status "%s" voor knop

en: Unknown state "%s" for menu icon
nl: Onbekende toestand "%s" voor menu-pictogram

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
nl: Onbekende stijl_verzameling "%s" op <%s> element

en: Unknown type "%s" on <%s> element
nl: Onbekend type "%s" op <%s> element

en: Unma_ximize
nl: _Herstellen

en: Unmaximize Window
nl: Venster herstellen

en: Unmaximize a window
nl: Vensterformaat herstellen

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: Usage: metacity-theme-viewer [THEMENAME]
nl: Gebruik: metacity-theme-viewer [THEMANAAM]

en: Use standard system font in window titles
nl: Standaard systeemlettertype gebruiken in venstertitels

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
nl: Door de gebruiker gedefinieerde constanten moeten met een hoofdletter beginnen; "%s" doet dat niet

en: Utility Palette
nl: Gereedschapskist

en: Visual Bell Type
nl: Visuele bel type

en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
nl: Venster %s stelt zelf SM_CLIENT_ID in, in plaats van bij het WM_CLIENT_LEADER-venster zoals gespecificeerd wordt in de ICCCM.

en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
nl: Venster %s geeft een MWM-hint dat de grootte niet kan worden aangepast, maar stelt wel min-grootte %d x %d en max-grootte %d x %d in; dit is niet logisch.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
nl: Venster 0x%lx heeft eigenschap %s
    welke zou moeten hebben: type %s en formaat %d
    maar in feite heeft: type %s formaat %d n_items %d.
    Dit is waarschijnlijk een fout van de toepassing, niet van de windowmanager.
    Het venster heeft titel="%s" klasse"%s" naam"%s"

en: Window Focus
nl: Vensteraandacht

en: Window Focus Preferences
nl: Vensteraandacht voorkeuren

en: Window Menu
nl: Venster-menu

en: Window Title Goes Here
nl: Hier komt de titel

en: Window focus mode
nl: Vensteraandacht-modus

en: Window manager error:
nl: Windowmanager fout:

en: Window manager warning:
nl: Windowmanager waarschuwing:

en: Window manager:
nl: Windowmanager:

en: Window title font
nl: Venstertitellettertype

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
nl: Venstertype "%s" heeft reeds een stijlset toegewezen gekregen

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
nl: Werkoplossing voor gebroken toepassingen uitgezet. Bepaalde toepassingen zullen niet naar behoren functioneren.

en: Workspace %d
nl: Werkblad %d

en: Workspace %s%d
nl: Werkblad %s%d

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Force Quit
nl: Ge_forceerd afsluiten

en: _Move
nl: _Verplaatsen

en: _Point to give focus
nl: _Aanwijzen voor het geven van aandacht

en: _Raise window on focus
nl: Venster _verhogen bij aandacht

en: _Resize
nl: Afmetingen _wijzigen

en: _Unroll
nl: _Uitrollen

en: bottom
nl: onder

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
nl: kader-afmetingen geeft geen "%s" dimensie

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
nl: kader-afmetingen geeft geen dimensie "%s" voor rand "%s"

en: left
nl: links

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-2002 Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
nl: metacity %s
    Copyright (©) 2001-2002 Havoc Pennington, Red Hat, Inc., en anderen
    Dit is vrije software; zie de broncode voor de kopieervoorwaarden.
    Er is GEEN garantie; zelfs niet voor VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL.

en: metacity [--sm-disable] [--sm-client-id=ID] [--sm-save-file=FILENAME] [--display=DISPLAY] [--replace] [--version]
nl: metacity [--sm-disable] [--sm-client-id=ID] [--sm-save-file=BESTANDSNAAM] [--display=DISPLAY] [--replace] [--version]

en: nested <window> tag
nl: ingebedde <window> markering

en: position expression test returned FALSE but didn't set error
nl: positie-expressietest gaf ONWAAR terug, maar gaf geen fout

en: position expression test returned TRUE but set error
nl: positie-expressietest gaf WAAR terug, maar gaf wel een fout

en: right
nl: rechts

en: top
nl: boven

en: x value was %d, %d was expected
nl: x-waarde is %d, %d verwacht

en: y value was %d, %d was expected
nl: y-waarde is %d, %d verwacht
